تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

روشنگری یا کینه ورزی ؟؟؟

            این یاد داشت را  با توجه به سخنرانی ها  و تحلیل های جناب حجت الاسلام میرمرشدی که  در چندین مورد آن حضور داشته ایم و آخرین مورد آن در جمع بسیجیان اصفهان بوده است به رشته تحریر کشیده ایم .

ایشان همیشه مدعی هستند که رئیس ستاد انتخاباتی دکتر احمدی نژاد بوده اند و در مقام طلبکار، نسبت به دکتر احمدی نژاد شروع به تخریب تفکر ایشان و اطرافیانشان می نمایند، نمی دانیم چرا زمانه بدین گونه گشته است که در لباس مقدس روحانیت که لباس تبلیغ دین خدا و پیامبر اکرم و همچنین لباس سربازی امام زمان می باشد ،شخصی همچون ایشان که عمری  در منبر های دین ، مردم را به رعایت تقوا و اخلاق اسلامی دعوت کرده اند ، به خود اجازه بی تقوایی در خصوص حامیان تفکر دولت خدمتگزار و مردمی دکتر احمدی نژاد می دهند(تهمت،افترا،سوءظن و دروغ گفتن و رسیدن به هدف با توسل به هر وسیله ای)

جناب آقای میرمرشدی:

   قبل از انتخابات مجلس در آن جلسه سیاسی به جنابعالی گفتیم که آیا دکتر احمدی نژاد به شما حکم رئیس ستادی را داده بودند؟ و این خواست شخصی ایشان بوده که شما مدعی آن هستید یا اینکه احساس تکلیف نمودید و در آن برهه از زمان این مسئولیت را پذیرفتید و حرکتی خود جوش بوده است؟

اما شما و همفکرانتان به صورت تکفیری و بی محابا شروع به تهمت زدن نمودید که شما انحرافی و حقوق بگیر مهندس مشائی هستید!!!

حال در سایت خود ادعای مناظره و گفتگوی آزاد را مطرح می نمایید!!!شما که  مناظره و گفتگوی منطقی را مطرح میکنید ،چگونه است که با تفکر ارزشی ، آرمانگرایانه ، آزاداندیش و روح الهی دکتر احمدی نژاد ،(که با آمدنش این پرچم زمین خوده  حکومت جهانی اسلام ناب محمدی(ص) را که معمار کبیر انقلاب ترسیم نموده بودند و امام خامنه ای نیز بر آن مصّر بودند را زنده کردند و آن را در عمل نهادینه نمودند.)به صورت تکفیری به مقابله پرداخته اید؟؟؟

از همان اول دوران انتخاب ریاست جمهوری ایشان تاکنون ، خواصی جاه طلب و دنیا گرا ، که این تفکر را بر نمی تافتند ، در راس آنها اتاق فکر مخالفین دولت آرمانی  و ضد سرمایه داری غربی  (همان تفکرات دولتهای قبلی و تفکر هاشمیسم ) قرار دارد، که مدام در راه  تثبیت و ادامه  اهداف دولتِ واقعیت گرای آرمانی ایستاده اند و شروع به سنگ اندازی و مانع تراشی برای جلوگیری از به نتیجه رسیدن زحمات و تلاشهای بی منت و شبانه روزی دولتمردان عدالت گستردر ابعاد مختلف فرهنگی ،اقتصادی و سیاسی ، نموده اند.0

حال شما در یک تحلیل دور از واقعیت و ساده انگارانه ،دکتر احمدی نژاد را با آقای هاشمی یکی دانسته و آنها را در حال نزدیک شدن به هم نشان داده اید ،با این دلیل بسیار کودکانه که ایشان در دو جلسه مجمع تشخیص مصلحت در کنار هاشمی نشسته است!!!این در صورتی است که دکتر احمدی نژاد با تاکید حضرت امام خامنه ای در آن جلسه حضور یافتند و ایشان کلا با ساختار مجمع تشخیص و عملکرد انحصاری و قبیله گرایانه سیاست بازان آن مخالف می باشند، اما اطاعت از ولی امررا از هرچیز واجب تر میدانند.

دلیل عوامانه دیگر شما،  انتصاب رحیمی به عنوان معاون اولی رئیس جمهور است که اولا 3 سال پیش این انتصاب انجام شده است ،دوماًشاهد بودیم که با مخالفت جناح منتقد دولت و با زدن تهمتها و افترا های کثیف فساد مالی به جناب رحیمی که هیچ کدام نیز به اثبات نرسیده روبرو شد و فقط عاملی در دست مغرضان برای سیاه نمایی و تخریب دولت خدمتگزار و ولائی بود.مورد دیگر که جنابتان مدعی هستید!تلاش دکتر احمدی نژاد برای ابقای پست عبدالله جاسبی در شورای عالی انقلاب فرهنگی است که این خود از ذهنیات سوء جنابعالی است که فکر می کنید تفکر دکتر با این افراد مردود شده نظام کنار آمده است !!!چراکه هیچ گاه دو خط موازی به هم نمی رسند ،پس چگونه این دوتفکر در نهایت یکی شود؟؟؟! و این یکی از مضحک ترین تحلیل های خیالی است.چون در عزل جاسبی و انتصاب دکتر دانشجو بر خلاف روند معمول که می بایستی هاشمی حکم انتصاب را امضا می نمود و از اضماء آن امتناع نمود ، دکتر احمدی نژاد با امضا حکم دانشجو به حکومت سی ساله تفکر هاشمیسم در دانشگاه آزاد با آن همه تخلفات وجرایم پایان داد.

جنابعالی همیشه در سخنرانی هایتان از جریان موهوم انحرافی در دولت دکتر احمدی نژاد به عنوان جریانی خطرناک نام برده اید و بعد از آن هم ناچارا گریزی به خدمات دولت در این چند سال می زنید که این نوع بیان مطلب خاصه شما نیست و تمامی خواصی که در جبهه تقابل با اندیشه اصیل اسلامگرایانه روح الهی قرار دارند ، با نیات دنیوی به نقد سیاه و جو سازی در جهت تشویش اذهان عمومی می پردازند.واین مصداق ضرب المثل یکی به میخ و یکی به نعل است!!!

جناب آقای میر مرشدی ، شما چگونه  خود را مطیع ولایت می دانید؟!،در حالی که حضرت آقا با رها در بیانات و رهنمود های حکیمانه خود ، به عدم انحراف در نظام و مسئولین و همچنین عدم وجود حاکمیت دوگانه در نظام ،اشاره نموده اند!!!و آیا معظم له تاکید نکردند که اگر انحرافی باشد خودم وارد عمل می شوم و جلوی هر انحرافی را می گیرم؟!

پس این چه نوع ولایت مداری است که انسان برای پیشبرد اهداف غیر الهی ،  انحصاری و بدون منطق خود و جناح مطبوعش ،سخنان امام خامنه ای راتفسیر به رای نماید؟؟؟!

در سیاست بین المللی دولت نیز همه شاهد آنیم که زحمات بی وقفه و شجاعانه و بدون ملاحضات سیاسی دولت دکتر احمدی نژاد باعث بیداری و امید به آینده روشن به تمامی انسانها ، علی الخصوص مسلمانان تحت ستم و استبداد شد. چرا که افکار دنیا تا قبل از به روی کار آمدن دکتر در مسند عالی ترین مقام رسمی کشور پس از مقام عظمای ولایت ،شاهد افول و بی رنگ شدن آرمانها و شعائر آزادی خواهی و ضد اسکتباری انقلاب اسلامی ایران شده بود  و این سر خوردگی در افکار عمومی جهان به وجود آمد که این انقلاب هم به آخر راه خود رسیده است! ،اما با انتخاب ارزشمند ملت شریف ایران و حمایت های اصولی رهبری معظم ،این کالبد خسته و نیمه جان جانی دوباره گرفت و باعث این همه تحولات امید بخش و مثبت در دنیا گردید.حال ما در تعجبیم که چرا شما و همفکرانتان! به زور می خواهید نقش کلیدی و موثر دکتر احمدی نژاد را  در این تحولات داخلی و بین المللی بی رنگ و ندید بگیرید!!!

همچنین برای ما سوالی است به جهت اینکه شما بارها مدعی میشوید ، تفکر احمدی نژاد وتیم پرتلاشش به اطلاح طلبان فتنه گر نزدیک گردیده و می شود.این در حالی است که در انتخابات مجلس نهم و هم اکنون شاهد پیوند نامبارک جریان اصولگرا نمایان ضد عدالت با اصلاح طلبان فتنه گر و مردود شده نظام بوده و هستیم!و ما می دانیم که از اول، تفکر ولائی و ارزشی دکتر احمدی نژاد با جناح بازی و زد و بند های حزبی شدیداً مخالف بوده و فقط یک حزب را به  رسمیت می شناسند و آن هم «حزب الله» به معنای واقعی کلمه است.

برادر عزیزو بزرگوارجناب حجت السلام میر مرشدی ،نمی دانیم شخصی مانند مهندس مشائی که  در چهارچوب این نظام مقدس از اول انقلاب تا کنون با تمام توان به خدمت گزاری و تلاش مخلصانه مشغول بوده و از نظر آلودگی های مادی ( که عده ای از  خواص را شدیدا دامن گیرشده ) پاک مانده و فقط به خاطر ایده ها و تئوری های ناب اسلامی ،در جهت به روزشدن حکومت دینی و آزاد اندیشِی ، بدور از تحجر و جمود فکری، اینطور مورد هجمه بی امان  وغیر اخلاقی عده ای بی تقوا قرار گرفته است

برای یاد آوری بهتر است بدانید ، در همین خصوص ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای در سالروز رحلت امام خمینی (ره) در سال 90(مرقد مطهر امام) فرمودند:

(((   اگر به نام انقلابیگرى، به نام عدالت‌خواهى، به برادران خودمان، به مردم مؤمن، به كسانى كه از لحاظ فكرى با ما مخالفند، اما میدانیم كه به اصل نظام اعتقاد دارند، به اسلام اعتقاد دارند، اهانت كردیم، آنها را مورد ایذاء و آزار قرار دادیم، از خط امام منحرف شده‌ایم. در كشور آراء و عقاید مختلفى وجود دارد. اگر چنانچه یك عنوان مجرمانه‌اى بر یك حركتى، بر یك حرفى منطبق شود، این عنوان مجرمانه البته قابل تعقیب است؛ دستگاه‌هاى موظف باید تعقیب كنند و میكنند؛ اما اگر عنوان مجرمانه‌اى نباشد، كسى است كه نمیخواهد براندازى كند، نمیخواهد خیانت كند، نمیخواهد دستور دشمن را در كشور اجرا كند، اما با سلیقه‌ى سیاسى ما، با مذاق سیاسى ما مخالف است، ما نمیتوانیم امنیت را از او دریغ بداریم، عدالت را دریغ بداریم؛ «و لایجرمنّكم شنئان قوم على الّا تعدلوا». قرآن به ما دستور میدهد و میگوید: مخالفت شما با یك قومى، موجب نشود كه عدالت را فرو بگذارید و فراموش كنید. «اعدلوا»؛ حتّى در مورد مخالف هم عدالت به خرج دهید. «هو اقرب للتّقوى»؛ این عدالت، نزدیكتر به تقواست. مبادا خیال كنید تقوا این است كه انسان مخالف خودش را زیر پا له كند؛ نه، عدالت ورزیدن با تقوا موافق است  )))

آیا تهمت ها و افترا هایی که شما و همفکران به اصطلاح اصولگرا! بر خلاف فرمایش حضرت آقا در تخریب چهره ی مهندس مشائی مظلوم و دیگر یاران دکتر احمدی نژاد مطرح می نمایید، هو اقرب للتقوی است؟!!! جنابعالی که در راستای فرمایشات امام خامنه ای دست به قلم و تالیف کتاب هستید چرا یکفر به بعض و یومن به بعض؟؟؟ به همه سخنان آقا ایمان داشته باشیم!  

 

 و در آخر باید گفت : چون اسلام دین منطق ، اعتدال و پاسخگویی است،اگر هم انتقادی وارد باشد می بایستی بدور از جنجال آفرینی ، جو سازی سیاسی و تکفیر ،درکرسی های آزاد اندیشی به بوته نقد و بررسی سپرده شود که این خود باعث تداومِ پویایی ، با امید به آینده ای روشن در نظام اسلامی است(بنابر توصیه موکد حضرت امام خامنه ای در برپا داشتن کرسی های آزاد اندیشی و مناظرات بدور از تحجر و تند روی)

 

الهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصرو جعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه   

              


برچسب ها: میرمرشدی، مناظره، کینه ورزی، رئیس ستاد انتخاباتی،
[ جمعه 13 مرداد 1391 ] [ 12:46 ب.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان