تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

بسمه تعالی

تقابل تفکر دنیاطلبان  در برابر عدالت خواهیپرده اول

جریانهای ضد عدالت که منافعی را از دست داده اند  با کمک  خواص جاه طلب وقتی خود را حذف شده و در خطر سقوط میبینند وهمچنین فشار افکار عمومی بر علیه خود را شدید تر و نابود کننده تر می بینند ، توطئه ،دسیسه و جنگ ثروت و قدرت را در برابر دولت بیشتر می کنند. فاز اول این جریان در قبل از انتخابات مجلس نهم با تخریب و سیاه نمایی نسبت به فعالیت هاو دستاورد های بزرگ و عدالت گستر کلید خورد ، که شروع به جو سازی بر علیه رقیب خیالی خود(یعنی دولت)  نمودند .آنها با تخریب و تهمت و افتراء به تمامی دلسوزان و اطرافیان دولت دکتر احمدی نژاد ،به فعالیت های مردمی آنها هجمه نمودند.

اما با یک نه بزرگ توسط ملت در روز انتخابات روبرو شدند

پرده دوم

بعد از انتخابات تمامی ورشکسته های سیاست باز و نوکیسه های زر اندوز با تابلوی اصولگرایی ومارک اصلاح طلبی ، مورد اعتماد و انتخاب ملت قرار نگرفتند، و به تلافی این شکست ، دوباره با یک هجمه خیانت بار به کودتای اقتصادی بر علیه دولت متوسل شدند،آن هم با این تفکر که "نباید هدف های ارزشی و روح اللهی دولت به نتیجه برسد " .آنها با پول های کثیف و باد آورده و اعمال نفوذ و فشار از طریق ایادی خود ، که در ارگانهای نظام رخنه و جاخوش کرده اند با تشویش و هرج و مرج اقتصادی ، مردم را تحت فشار قرار دادند و از طرفی دستگاههای نظارتی و قضائی که بایستی وارد صحنه شده و از حقوق ملت دفاع کنند ،سکوت اختیار کرده و فقط به چند مصاحبه و شعارهای توخالی اکتفا کردند.

پرده سوم

قدرت طلبان مردود شده که اینک در مرحله پوست اندازی انقلاب قرار دارند به خوبی  می دانند که اگر مردم طعم شیرین عدالت وبه ثمر نشستن آرمانهای مقدس انقلاب را که دولت دکتر احمدی نژاد ،آنها را زنده کرده و به اجرا گذاشته است را حس کنند ،آنها دیگر از اریکه قدرت به طور کامل حذف خواهند شد ، لذا با کمال بی تقوایی شروع به نطق های تند و مغرضانه، در لباس دلسوزی!!! نسبت به وضعیت گرانی های موجود کرده و با توسل به روزنامه های زردِ سیاه نما که ماشالله به برکت!حضرات فراوان هم می باشند ، فریاد واگرانیها و وامردما را باید نیات شوم سر می دهند.

پرده چهارم

مجلس هشتم که به روزهای آخر خود رسیده بود با تفکر انتقام از مردم و دولت شروع به تخریب و سنگ اندازی در روند اجرای عدالت نمود ،برای مصداق می توان به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها که از قبل پیش بینی شده بود اشاره نمود ، که با دلایل بچه گانه و مقرضانه ، از اجرای آن جلوگیر ی شد ، در صورتی که شرایط  اقتصادی اقتضاء می نمود در این مقطع حتما مرحله دوم  پیاده شود.

آنها با این مانع تراشی باعث گرانی های کاذب در بازار شدند ، که در این وضعیت مردم را نسبت به عملکرد دولت بدبین کنند!!! شاهد این مدعا ، مصاحبه مغرضانه رئیس مجلس در روز رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس بود که با دادن کد های عوام فریبانه خصومت خود را به نمایش گذاشت. این به وضوح مشخص است که مانع بزرگ اجرای عدالت همین بدخواهان سیاسی و ثروت اندوزان بی درد می باشند که در افزایش بی رویه قیمت ها نقش برجسته ای داشتند . عده ای سود جو و کاسب های جزنیز که به دنبال فرصت برای گران فروشی و کم فروشی بودند وچنین فضایی را آرزو داشتند، شرایط سودجوئی و ... برایشان مهیا شد. در صورتی که  ارز وارداتی هیچ تغییری نکرده بود، عده ای سود جو با هدایت اتاق فکر سیاست بازان ضد عدالت ، شروع به جو سازی و شایعه در بازارنمودند ،که ارز گران شده و بدون هیچ دلیلی منطقی قیمت ها را بالا بردند. نمونه بارز آن افزایش بی رویه قمیت مرغ بود  که با ارز دولتی ، دانه مرغ وارد شد ولی در توزیع با ارز آزاد عرضه گردید .همچنین شاهد هستیم که در این موارد قوه قضائیه وظیفه خود را عمل نکرده و مجرمان اقتصادی را به مجازات نرسانده است. وقتی به گذشته بر می گردیم ،

در جریان سود جویی های سکه ، که شرکت جهان وابسته به شهرداری یکی از مقصرین اصلی آن بود و یا فروش خودرو های خارجی به قیمت چندین برابر توسط شرکت های وارد کننده و صدها مورد دیگر، که به لطف قوه محترم قضائیه! از مجازات و محاکمه جان سالم بدر بردند!!!

مافیای ثروت و قدرت این هرج و مرج را در روند معیشت مردم تلقین کردند ، اما اگر دستگاههای زیربط به موقع و بدون هیچ ملاحظه ای عدالت وار، نسبت به این انگل های اقتصادی رفتار می کردند وضعیت بدین گونه نبود که حضرات می خواستند!

پرده آخر

آنها آنقدر وضعیت را سیاه و خراب نشان دادند که از جایگاه مرجعیت دینی که حرف های زیادی در دل داریم ، چرا که حضرات علمای دلسوز که امروز به اعتراض صدایشان بلند است ! در گذشته که آنقدر معیشت و مقدسات ملت زیر فشار عملکرد لیبرالی ، دولتهای گذشته قرار گرفته بود ، ندایی سر ندادند و به حق خواهی مردم توجه نکردند! اما اکنون که مقام عظمای ولایت در سخنرانی های مردمی خود به سیاه نمایی ها و جو سازی های ساختگی و هدف دار بد خواهان اشاره می نمایند و خواستار بصیرت هستند ، آنها توجهی نمی کنند و با جریان سازی و تبلیغات منفیِ عده ای از خواص جاه طلب که شرایط فکریشان را به جامعه دینی دیکته می کنند،تحت تاثیر قرار می گیرند. در صورتی که یکی از دلایل این معضلات در جامعه روند کم کاری حوزه های دینی ما می باشد ! چرا که نظام ما بر اصل شریعت حکومت می کند و این رسالت بزرگ در قانون گذاری و ساختن فرهنگ اجتماعی در حوزه های فردی و خانواده و ... نیز وظیفه حوزه های علمیه می باشد ،چرا که می بایستی  در آموزش و ترویج برای ساختن جامعه اسلامی مترقی با استفاده از علوم روز، جهاد گونه تلاش کنند! اما متاسفانه در این مسیر کم کاری شده که توصیه امام خامنه ای در ایجاد کرسی های آزاد اندیشی و بصیرت افزائی را یاد آور می شویم.اما مقام پرستان دنیا طلب ایجاد حکومت اسلامی را نمی توانند تحمل کنند و از مقام مقدس علما نیز برای اهداف دنیوی خود استفاده کرده اند و تا جایی پیش می روند که در شهر مقدس قم از تریبون نماز جمعه ، آن وزیر معذول ، به خود اجازه می دهد با توهین هایی (که یاد آور توهین های صدر اسلام همچون زمانی که مولا علی (ع) در محراب مسجد به شهادت رسیدند میگفتند مگر علی هم نماز می خواند!!!) به لجن پراکنی و افترابه مسئولین کشور روی آورد.

الهم الجعل عواقب امورنا خیرا
طبقه بندی: تحلیل و نقل ها،
برچسب ها: جریانهای ضد عدالت، مجلس هشتم، مصاحبه مغرضانه رئیس مجلس، مافیای ثروت و قدرت، علمای دلسوز، عملکرد لیبرالی، کرسی های آزاد اندیشی و بصیرت افزائی،
[ جمعه 30 تیر 1391 ] [ 12:08 ب.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان