تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

   توطئه (شبه كودتای اقتصادی) بر علیه دولت و ملت


      چقدر باید با زبانهای آلوده و قلمهای بد خواهانه و تریبونهای غفلت زده و ثروت های كثیف برای نظام اسلامیمان هزینه ساز باشیم؟؟؟

باید توجه داشت که نظام اسلامی ایران پس از سی و اندی سال ،مشقت و گذر از موانع سخت و دشمنی هایِ  عوامل خود فروخته داخلی وخارجی ، به وضعیت بدر و خیبر رسیده است و بادادن هزاران شهید و جانباز در راه رسیدن به ثبات و رشد و تعالی میهن اسلامیمان ، به عنوان الگویی برای تمام مسلمانان و انسانهای آزادی خواه دنیا تبدیل گریده است.

حال این هزینه های سنگین تحمیلی  برای نظام ما چه تبعاتی داشته است؟؟؟

قبل از فتنه سال 88 و در دولت نهم ،سیاست تهاجمی و مقاومت در برابر زیاده خواهی های سران استكبار در خصوص موضوع هسته ای ، ایران را به نقطه ای از اقتدار رساند،که دشمن به این نتیجه رسید كه در مذاكرات هسته ای ،حق داشتن  انرژی صلح آمیز هسته ای ایران را به رسمیت بشناسد و شرایط در رسانه ها غربی تصدیق كننده  صد در صد این موضوع بود.بعد از حادث شدن فتنه شوم جاه طلبان خود فروخته در سال 88،ناگهان شرایط به گونه ای تغییر نمود كه طرفهای مذاكره كننده  در رابطه با حق داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای ایران ،به دشمنی ها و مخالفتهای خود افزودند.چرا كه فتنه را روزنه امیدی برای از هم پاشیدن انسجام كشور می دانستند.

حال عوامل غافل و خودباخته داخلی ،درست زمانی كه مذاكرات هسته ای ما در پیش است ، این واقعه تلخ را با دادن پالسهایی امیدوار كننده(خواسته یا ناخواسته) به دشمنان ، تكرار می كنند.چرا كه آنها با زیاده خواهی و اغراض شخصی ، نسبت به موفقیت های به دست آمده از تلاشها و كوشش های شبانه روزی و بی منت  رئیس جمهور مكتبی و دولتمردان را در رسیدن به كشور پیشرفته وعدالت گستر، بر نمی تابند و با آشوب ها و هرج و مرج های اجتماعی و اقتصادی شرایط را برای دشمنان ما ایده آل می سازند كه دشمنان در باور غلط خود روی آنها حساب باز می كنند.برای خواص غفلت زده  ،قدرت و ثروت آنقدر مهم و حیاتی است كه با پا گذاشتن روی وجدان و عقل و دیانت خود ،حاضرند  با هزاران دسیسه و توطئه مانع  از به ثمر رسیدن فعالیتها و تلاشهای عدالت خواهانه دولت ولائی و خدمتگزار دكتر احمدی نژاد شوند.

اما دكتراحمدی نژاد ، فرامین و توصیه های مقام عظمای ولایت كه  هشدار این بد اخلاقی های سیاسی ، از طرف بدخواهان را داده بودند و عدم ورود  دولت در  درگیری های سیاست بازان را خواستار شده بودند،لبیک گفت و به سكوت الهام بخش وحدت عمل نمود. ولی كج فهمان سیاسی كشور تا بدانجا پیشرفتند كه مجلس(هشتم) خانه ملت را تبدیل به مركز فرماندهیِ سیاهنمائی و مانع تراشی برای فعالیتهای قوه مجریه نمودند.حال پایان عمر این مجلس فرارسیده است و شاهد بودیم عملكرد زشت و ناپسند آنان باعث قهر ملت و عدم انتخاب مجدد 198 نفر از آنها در مجلس نهم شد. در برنامه دیروز امروز فردا هم که در آخر برنامه نظر سنجی پیامکی گذاشته شده بود 72 درصد شرکت کنندگان(مردم) به سیاسی کاری مجلس اذعان نمودند.

 در روزهای آخر فشار و عناد ورزی آنها از روی بی تقوایی ، به جایی رسیده است كه گویی مجلس دبستانی است كه چون نمره تجدیدی از ملت گرفته اند،عملكرد دولت مسبب آن بوده، پس باید از دولت انتقام گرفت!!!

آنها با داشتن زمینه فكری غلط ،  شعار تبلیغاتی خود را در انتخابات  «صدای ملت!!! ،منتقدان دولت» قرار دادند .آنها برای اینكه دولت را تخریب كنند  هر حیله و توطئه ای را مستمسك خود قرار دادند ، نمونه بارز آن در زمان انتخابات مجلس بود ، كه در آشوب بازار سكه و ارز ، شبه كودتای اقتصادی راه انداختند.اثرات این شبه كودتا ،فشار اقتصادی و گرانی را برای مردمی كه دست رد به سینه مغرضانه آنان زده بودند،به ارمغان آورد و با نقشه شوم قبلی و هدفمند ،مانع از پیشبرد فعالیتهای محرومیت زدائی و تقسیم ثروت  به تمام نقاط کشور اسلامیمان  كه نتیجه آن زندگی بهتر برای تمام ملتی شد كه تازه، طعم شیرین عدالت راحس کرده اند.

در این وانفسای آشوب سیاست بازان ،عده ای از خطبا و خواص كه خود را دلسوز ملت می دانند از طریق تریبون های جمعی(نمازجمعه تهران و ...) ،

این گرانی های تحمیلی را كه سرچشمه آن مشخص است به همه مسئولین من جمله دولتمردان تعمیم می دهند.در صورتی كه همه می دانند ، در این توطئه و هرج و مرج ساختگی چه كسانی مقصرند و چه كسانی  نوكری مردم را می كنند.

به لطف خداوند متعال و امام عصر ،که این كشور هرچه دارد از بركات و نعمات ائمه معصومین و بانوی 2 عالم حضرت زهرای اطهر می باشد ، اگر مردم ، با تقوای الهی و اراده روح اللهی ، ایستادگی نمایند ، آنها نیز حمایت و عنایت خاصه خود را دریغ نمی نمایند.   

            

 
طبقه بندی: تحلیل و نقل ها،
برچسب ها: کودتای اقتصادی، توطئه، مجلس هشتم، قلم های بدخواهانه، تریبون نمازجمعه، عوامل خود فروحته داخلی و خارجی،
[ یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 ] [ 11:11 ب.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان