تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

 

  انقلاب سوم و موانع راه آن  

       در تعریف انقلابها در دنیا به این نتیجه رسیده اند كه ، با حرارت و شور،اهدافی آغاز و بعد از مدت زمانی افول كرده و از بین می رود. همچنین تمامی اهداف انقلاب به فراموشی سپرده می شود و حاكمیت قبلی با چهره های جدید و ترفند های دنیایی دوباره باز می گردند. نمونه آن انقلاب ضد بورژوایی فرانسه كه بعد از چندین سال دوباره حكومت مستكبرین و سرمایه داریِ نو در آن حاكمیت پیدا كرد و یا انقلاب كمونیستی بلشویك شوروی كه آن هم بزرگترین انقلاب نامیده می شد بعد از 70 سال سقوط كرد.

 در میان این انقلاب ها ،انقلابی متفاوت از آنها به نام انقلاب اسلامی ایران متولد شد و با رهبری مقتدرانهِ امام راحل، كه منتخب صاحب حكومت الهی در روی زمین، امام عصر(عج) بودند ، به پیروزی رسید و با شعار های آرمانی و ارزشی جهان شمول ، بعد از 1400 سال حكومت اسلامی را به دنیا عرضه نمود . از آنجا كه مستكبرین و دشمنان ، منافعی را از دست دادند در برابر این نهضت صف آرائی نمودند و با توطئه های مختلف (جنگ های داخلی و ملیتی تا دفاع مقدس و هزاران دشمنی دیگر)برای جلوگیری از رشدِ این انقلاب وارد میدان شدند.

اما از آنجایی كه پشتیبان این نهضت حضرت حق و امام زمان (عج) می باشند و هزاران شهید و ایثار گر در راه برقراری و شكوفائی این انقلاب مبارزه کرده اند،انقلاب ما همچنان مستحکم و استوار به پیش می رود. با این حال تئوریسین های دنیای استكبار با همان نظریه كه این انقلاب نیز با عوامل داخلی و خواص دنیا طلب و غافل قابل تغییر است ومی شود به عمر آن پایان داد ،وارد فاز دوم دشمنی ها شدند.اما دلسوزان و شیفتگان مكتب عاشورا و منتظرین واقعی امام عصر(عج) ، با اطاعت از نایب امام زمان  همیشه در صحنه بودند .آنها  با آگاهی و بیداری و اطاعت از ولایت با حیله های دشمن مقابله نمودند.

 بعد ازپیروزی انقلاب در بهمن 57 ، دشمن در سفارت امریكا ، ایجاد مركز جاسوسی و انحلال انقلاب را خواب می دید. اما عده ای دانشجوی بیداروولایتی با حركتی مقتدرانه آن را سركوب كردند و این حركت از سوی امام خمینی (ره) ، انقلاب دوم نام گرفت. دشمنان قسم خورده انقلاب باز با هزاران ترفند و نقشه به دشمنی خود ادامه دادند و از خواص بی بصیرت و جاه طلب دنیا گرا كه  مستقیم وابسته به دشمنان بوده یا نادانسته عامل پیاده شدن اهداف شوم آنها در جنگ نرم شده بودند، استفاده ابزاری میکرد.

 پس از گذشت بیست و اندی سال ازعمر با بركت انقلاب ،آنها قدم به قدم جلو آمده و در پی فراهم نمودن جشن پیروزیشان با سقوط اهداف و ارزشهای انقلاب بودند.در این شرایط یكی از مریدان و شاگردان حضرت روح الله با حمایت مقام معظم رهبری كه آروزی بازگشتن به ارزشهای مد نظر امام روح الله را داشتند ،وارد میدان مبارزه و خدمتگذاری مخلصانه شد.در صورتی كه خواص مردود و دنیا طلب و دشمنان سلطه جو فكر آن را نمی كردند ،چرا كه شرایط را جوری ساخته بودند كه خود باختگی و شببیخون فرهنگی را در افكار ، دیکته شده می دیدند.اما دكتر احمدی نژاد به عنوان احیا گر تفكر ارزشی حضرت امام و آرمانهای مقام عظمای ولایت مورد توجه مردم قرار گرفت و امت با بصیرت با رای قاطع  او را برگزیدند،  كه بنده در یادداشتهای قبلی آن را به عنوان انقلاب سوم نامیدم ،چرا كه این تفكر ارزشی مانند خون تازه ای بود،  كه به كالبد خسته و بی جان انقلاب دمیده شد .

حال در این هفت سال كه از احیای دوباره  اصول و ارزشهای اولیه انقلاب می گذرد ، خواص غفلت زده كه هر كدام به نحوی منافعی را برای خود محیا نموده بودند وآن منافع را حق طبیعی خود می دانستند،این منش عدالت خواهانه را برنتافتند.با این اوصاف كسی كه بخواهد عدالت را پیاده كند و پایبند به اصول مردم سالاری دینی باشد،هزینه سنگینی را باید بپردازد.

 گواه ما تاریخ مظلوم تشیع است.فی المثل درزمان حكومت امیر المومنین علی (ع)مشاهده نمودیم ، كه خواص بدلیل همراهی برای برقراری حكومت حضرت علی(ع) شروع به سهم خواهی و امتیازات خاص دنیوی برای خود و نزدیكانشان نمودند،  به طوری كه نزدیك ترین افراد به مولا ، پس از اجرای عدالت براو شمشیر كشیدند و مانعی بر سر راه حكومت اسلامی شدند .

حال درزمان كنونی كه حكومت اسلامی می خواهد برقرار شود و طبق اصول قرآنی و سنت پیامبر حكم شود، همان منفعت طلبان به ظاهر مذهبی و انقلابی ، با شكل و شمایل شبه اصول گرا(شبه اصلاح طلب)یا به اصطلاح امروزی  "دلسوز اقتصادی و سیاسی" ، در افكار باطل خود فرو رفته اند و غرایض شخصی و كینه های جاه طلبانه را خرج تخریبِ تفكرِ عدالت خواهانه یِ  دولت دكتر احمدی نژاد می کنند . برای آنها  دنیا گرائی و مسائل شخصی بر همه ارزشهای ملی و دینی مقدم گردیده است.

 در این هفت سال امام خامنه ای بارها و بار ها، تمامی خواص را از این عمل زشت و دشمن شاد كن نهی نمودند و آنها را دعوت به اتحاد و تلاش برای آبادانی و پیشرفت نظام اسلامی و اجرای عدالت کردند . ولی متاسفانه بعضی از آنها هیچ منطق و نصیحت دلسوزانه را نمی پذیرند و فقط به فكر منافع و مقام های زود گذر دنیوی هستند .هر روز كه می گذرد با یك نقشه ،جنجال و سیاه نمائی در میان افكار ملت ایجاد تشویش و نامیدی می کنند.

آنها مانعِ به نتیجه رسیدن تفكرِ منادیان انقلاب سوم هستند ،منادیانی كه تمام توانِ خود را برای ساختن ایرانی پیشرفته و آباد به کار گرفته اند.دولتی که اجرای دقیقِ تقسیم ثروت خدادادی را به تمامی ملت ایران  ،حتی در دور ترین نقاط این سرزمین در دستور کار خود قرار داده است.

متاسفانه حال که مردم طعم شیرین عدالت را می چشند، تنگ نظران سیاسی و تكفیریها ، بر خلاف فرمایشات حضرت امام خامنه ای  ، در ابتدای سال 91 كه از دستاورد های دولت در اجرای عدالت و سیاست خارجی حمایت  صریح نمودند ، با سنگ اندازی و مانع تراشی ،فعالیت های در دست اقدام دولت را مورد هجمهِ شدید با تبلیغاتِ مسموم و كینه توزانه قرار می دهند. نمونه ی بارز آن طرح هدفمندی یارانه هاست، كه یكی از بزرگترین پرو‍‍‍‍‍ژه های اقتصادیِ عدالت گستردر کل تارخ ایران میباشد ، كه بد خواهان از اول با آن مخالفت كردند و هم اكنون نیز که اجرای مرحله ی دوم یارانه ها فرا رسیده است،آنها با عناد سیاسی (چون مقبول مردم در انتخابات نشدند)  و سیاه نمایی مانع از اجرایی شدنِ طرح شده اند .

از طرفی اتاق فكر و خط دهنده ی اصلی این دشمنی ها، جناب آقای بدون سلام یا همان عالیجناب راس فتنه ، در آخرین اظهارات تهی و پدرخواندگیِ خود، در سیاست خارجی دخالت می کند و خط سازش با دشمنان را به سركردگی امریكا ،آدرس میدهد.این اظهارات پوچ  در صورتی است كه ما در شرف مذاكرات با 1+5 می باشیم وهمه ی عالم وآدم می دانند كه دشمنان انقلاب در نقطه یِ سقوط قرار گرفته اند وما در قله ی پیروزی!! نمی دانم ! ،تا كی این بی بصیرتهایِ دنیاگرا می خواهند ، سنگ انداز و مانع تراش ، در روند اجرای عدالت باشند.

اما میدانیم که امت با اطاعت از ولایت ، همیشه جلوتر از خواص فكر كرده وعمل نموده است.

خداوندا تو شاهد هستی ؛ که برای ظهور دولت جهانی و عدالت محور حضرت بقیه الله الاعظم «روحی به ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداه» (آن انسان کاملی که تمامی انبیا و معصومین وعده ظهور آن را داده اند) به در گاهت عاجزانه دعامی کنیم و درجهت مهیا نمودن مقدمات ظهور ،به سهم خود، در سرزمین سلمان فارسی (محمدی) فارق از هیاهوها و عناد های سیاسی خواص مردود، جهاد گونه تلاش میکنیم.


پی نوشت: دوستان اگه تعبیر دیگری به ذهن مبارکشون میرسه و فکر میکنن به عنوان تیتر بهتره،عنوان کنند.

تعابیر شما:

- انقلابی در انقلاب (نسل سومی)

 
طبقه بندی: تحلیل و نقل ها،
برچسب ها: انقلاب سوم، انقلاب كمونیستی، بورژوایی فرانسه، مركز جاسوسی، خواص بی بصیرت و جاه طلب دنیا گرا، میدان مبارزه و خدمتگذاری، شببیخون فرهنگی، اصول و ارزشهای اولیه انقلاب، دلسوز اقتصادی و سیاسی، منادیان انقلاب سوم، دولت خدمتگزار، عدالت طلب، تبلیغاتِ مسموم، آقای بدون سلام، بی بصیرتهایِ دنیاگرا،
[ شنبه 26 فروردین 1391 ] [ 02:16 ب.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان