تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

حرکت راهبردی نظام بر مبنای جوان گرایی دینی


       چرا ما با واقعیت های انقلاب اسلامی کنار نمی آییم؟یک عده می خواهند بسته ، محدود و تنگ نظر به صورت تکفیر ی  به کل نظام اسلامی جفا کنند . می دانیم معمار نهضت ،حضرت امام (ره) وهمچنین مقام عظمای ولایت ، مبنای حرکت راهبردی نظام را بسیار وسیع و پویا و در عین حال قابل مهندسی با زمان ترسیم نموده اند . اما تفکری که در زمان طاغوت بر این کشور حاکم بود بصورت فراماسونی وابسته (انگلسیی ، آمریکایی )، بر تمام ثروت و قدرت و پست های سیاسی حاکمیت داشت. این عده وابسته و جاه طلب که از آن طرف مرزها  تایید و منصوب میشدند ، در یک سیکل مستبد و مخوف بر تمامی امورات مردم و دولت حاکمیت داشتند . هیچ نیروی دیگری حق ورود به این سیکل را نداشته و حاکمین تا زمان مرگ بر مال و جان مردم تصمیم می گرفتند . انقلاب اسلامی این روند حاکمیتی را بر هم زد ، اما متاسفانه بعد از چند سال از گذشت سالهای اول انقلاب این تفکر(طاغوتی) در قالب ویترینی انقلابی و مذهبی دوباره شکل گرفت و عده ای از خواص که خود را از مردم جدا کرده و با دیدگاه قدرت طلبی تمام پست ها و مقام های حکومت را در دست گرفته بودند ، آن سیکل بسته را در ظاهری متفاوت و از نظر ریشه و ذات با همان حاکمیت طاغوتی پیاده نمودند،(طوری که گوئی دراین کشورقحط الرجال شده است)این در صورتی است که انقلاب نو پا و جوان ما پر بود ازنیروهای جوان و خلاق که در تمامی مراحل سخت و نفس گیر انقلاب اسلامی وارد میدان شده و تمامی گره ها را با آن دیدگاه انقلابی و ولایی رفع نموده بودند. حاکمیت نظام در دست یک عده افراد امتحان پس داده که در مدیریت ها مردود و یا تجدید شده بودند ، دست به دست می چرخید و با همان دید قبیله گرایی و کوتاه نگری به حاکمیت خود ادامه می دادند.

حال با این که در زمان سازندگی ضرورت کشور،ایجاد تفکر جوان گرایی و تخصص گرائی ِ توام با تعهد ولایی بود، متاسفانه این مهم محقق نگشت. تا این که افکار عمومی ، این حاکمیت غلط را باعث بی عدالتی و مغایر با اهداف انقلاب اسلامی دانسته و با انتخاب رئیس جمهوری جوان ، پر تلاش ، عدالت جو و نچندان  مشهور ،این ساختار مدیریتی را تغییر دادند .

همین خصوصیات منحصر به فرد دکتر احمدی نژاد این سیکل بسته و تبعیض آمیز را شکافت. این منش باعث بروز مخالفت های فراوانِ جناح های سیاسی حاکم شد . آنانی که با تابلوی اصول گرایی و یا مارک اصلاح طلبی! خود را بر نظام تحمیل و حاکمیت غلط خود استبدادی و دیکتاتوری دینی را در قالب شعار های بسیار تند و متحجرانه ، به شکل  خودخواهی های فردی و مغرضانه وهمچنین با پشتوانه مافیای ثروت و قدرت در این نظام رشد داده بودند ، از سوی گفتمان سر کار آمده به مبارزه طلبیده شد.

آنها با گفتمانی نفاق آمیزو برمبنای(به اصطلاح) پایبندی به اصول ارزشی امام (ره) و شهدای گرانقدر وارد میدان شدند اما هر چه در توان داشتند با مانع تراشی  به این تفکر پویا و عدالت خواهانه (با ترفند های سیاسی ، اشکال تراشی های اقتصادی و سیاه نمایی های غیر واقعی) تازیدند .آنها در این شش سال و اندی که از عمر دولت عدالت جوی احمدی نژاد می گذرد( و ما شاهد آن بودیم که ایشان ، هیچ ملاحظه ای حتی به نزدیکترین افراد حامی خود نداشت و اجازه قدرت طلبی و حیف میل بیت المال را نمی داد )به مخالفت و تخریب روی آوردند ، اما مهندسی نظام به فرموده رهبر فرزانه انقلاب ، عقب نشینی نخواهد کرد و در چارچوب مردم سالاری دینی  حرکت رو به جلو (که باعث پیدایش پیشرفتهای شگرف در تمامی زمینه ها شده است) ادامه خواهد داشت .شاهد آن هستیم که ایران، امروزه به عنوان ام القرای مسلمانان و آزادی خواهان جهان مطرح است .

دیگر نمی توانیم با روشهای غلط مدیریتی  در گذشته ، انقلاب را مورد آزمون و خطا قرار دهیم.  ما این رشد و صلا بت را در سایه تغییر سیستم مدیریتی ، در پرتو رهنمود های امام خامنه ای و تلاش های شبانه روزی و بی ادعای دولت مردان ِ عدالت خواه و جوان گرا به دست آورده ایم .

 انشالله تا رسیدن  به قله های الهی و ظهور دولت حق به جلو می رویم . بنده و امثال بنده به عنوان جوانان نسل اولی  انقلاب ،  میدان را به شما جوانان عزیز داده ایم .

همچنین از شما عزیزان انقلابی و ولایت مدار تقاضا دارم با پیروی وسرلوحه قرار دادن این تفکر،هرچه در توان دارید  در راستای پیشرفت ایران اسلامی  تلاش و همت نمایید.

انشالله

 


برچسب ها: حرکت راهبردی نظام، فراماسونی وابسته، سیکل مستبد و مخوف، ویترینی انقلابی و مذهبی، قحط الرجال، قبیله گرایی و کوتاه نگری، زمان سازندگی، افکار عمومی، رئیس جمهوری جوان، پر تلاش، عدالت جو، تبعیض آمیز، تابلوی اصول گرایی، مارک اصلاح طلبی، مافیای ثروت و قدرت، تفکر پویا و عدالت خواهانه، مهندسی نظام، جوانان نسل اولی انقلاب، تفکر دولت عدالت محور،
[ سه شنبه 16 اسفند 1390 ] [ 12:50 ب.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان