تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

       اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة والنصر
          و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدی
 و احفظ قائدنا و سیدنا امام الخامنه ای
     واحفظ الامیر مختار رئیس المحمود احمدی نجاد
بحق مولانا الامام المهدی روحی و ارواحنا فدا
و اهلک اعدائهم اجمعین

یاد سال 60 افتاده بودم. بنده و پسر دایی شهیدم ،تابستانها برای گذراندن امورات زندگی ، نزد  دائیمان برای شاگرد بنائی می رفتیم. من و آن شهید بزرگوار در آن سالهایی که اوج گرایش به گروهای سیاسی نمود پیدا کرده بود و همچنین واژه های بزرگ و کوچک ِدنیای سیاست بازان؛ که فلان ایسم  چنان است ؛ فلان شخص ایسمی تر است ، چنان گروهی دارای ایدولوژی جهان بینی فلان است و چنان چنان ... مد شده بود ،به این بحث ها و جدل ها روی آرده بودیم. حتی خودمان در آن واژه های دهان پر کن و اغوا کننده سر نخ و اصل موضوع ِ بحث را گم می کردیم . در این گرما گرم بحثهای به اصطلاح روشن فکرمابانه ، مابقی کارگران که سواد چندانی هم نداشتند،  هاج وواج مانده بودند که ما به چه زبا نی صحبت می کنیم! یکی از آنها پرسید که این همه ایسم ایس(مثلا سوسیالیسم،لیبرالیسم،مارکسیسم و...) می کنید یعنی چی؟ ما هم با ژست روشن فکری  توضیح می دادیم .ولی آنها گیج می شدند و در آخر می گفتند این حرفها برای ما خوب است یا نه؟ زندگی سخت روزمره ما را بهتر می کند ؟ ازآن برای سیر کردن شکم  زن بچه ها یمان چیزی در می آید؟ ما را از مستاجری در می آورد؟ هزینه تحصیل فرزندان ما را تامین میکند؟ و دهها خواسته و نیاز اولیه زندگییشان را مطرح می کردند .گفته های آن کارگران  بنده و آن شهید بزرگوار را به تفکر وا داشت که ما در چه فکری هستیم وچرا درعالم سیاست بازی و شعار زد گی گروها وجناها دست و پا می زنیم؟! اما مردم عادی کوچه و بازار با این صحبت ها غریبه هستند و درک نمی کنند ؟ًً! آنها عمل کردن به کار های مثبت و مشکل گشا در جهت رفع فقر و تبعیض را می طلبیدند و ما در پی واژه ها و مسا ئل جنجا لی جناح های سیاسی کشور غرق شده بودایم! اما آن کارگران دنبال آینده ای روشن برای زندگی خود می گشتند. حال بعد از سی سال باز هم به همین امر دچار شده ایم. خواص سیاسی کشور که همه داعیه ولایت مداری ، مردم سالاری ، حق خواهی ، آزادی سیاسی و هزاران واژه قشنگ و عوام فریبانه دیگر را دارند ،تا خودشان را ثابت کنند. اما وقتی به میان مردم عادی شهر ها و روستا های می رویم ،آنها از این همه شعار ها و ترفند های تبلیغاتی ،سیاسی اطلاعی ندارند ، آنها از این همه نقد های تند سیاسی و روشن فکرماءبانه خبری ندارند، که مثلاً چرا فلان وزیر عوض شده؟!، چرا فلان شخص گفته مکتب ایرانی؟! چرا فلان سیاست و نظریه جناحی و حزبی ما اجرا نشده؟! چرا فلان روزنامه و فلان نامزد انتخابانی شعار های خود را بزرگ و رنگین ، به رخ مردم می کشد و خود را با افتخار منتقد دولت اعلام می کند؟! اینها همه چیزی جز وهم ،غرض ورزی و سیاست زدگی عده ای جاه طلب و مقام پرست ، نیست. مردم به عنوان ولی نعمتان این نظام اسلامی از کارگزاران فقط کار و تلاش و آینده روشن می خواهند. شایان ذکر است ، مقام عظمای ولایت به عنوان شاخص ، در جواب سیاه نمایی ها وتخریب های خواص ساده و خواب آلود و یا خواص مغرض و مردود شده ، به دولت مردان ،خاصه رئیس جمهور مردمی و عدالت خواه ، که به حق با آمدنش انقلاب سوم کلید خورد، توصیه نموده اند که شما خود را وارد این بهانه گیریهای غیر ضروری و مغرضانه و یا عدم درک صحیح از مسائل نکنید . آنها را با کار و تلاش و پیش برد پروژه های بزرگ کشور ، همچنین جلب رضایت مردم و اجرای عدالت با اراده قوی ، جواب دهید .لذا دکتر احمدی نژاد که خود را سرباز کوچک امام خامنه ای می داند ، با اراده ای الهی و بدون ملاحظات سیاسی همچنین با  درسهای فراگرفته  ازمکتب روح الله ،

احمدی نژاد در مکتب امام

آن بزرگ مرد تاریخ اسلام ، که پس از 1400 سال پرچم عدالت را بر افراشت ،در پیش برد اهداف مردم سالاری دینی و اجرای عدالت (که به گفته خودشان ؛ نوکری مردم را افتخار دانسته و از این راه و هدف برای احیای دین حق ، امام حق و اجرای عدالت ذره ای کوتاه نمی آید ) اقدام به انجام پروژه های بزرگ عدالت گستر نموده است که تمامی مردم به حق شان برسند .ایشان حقاً ، به طور عملی شعار مردم سالاری دینی را به اثبات رسانده است. به عنوان نمونه هدف مندی یارانه ها که به گفته عزیزی " مردم تازه تحولی  در زندگی خود لمس کرده اند و جرعه ای اندک از شهد شیرین عدالت را چشیده اند ،مردم را با این شعارهای سیاسی بازان ِ شبهه افکن و به اصطلاح ولایتی ، یا خواص عزل شده چه کار! "

 آنها آینده روشن را در سایه نظامی بر مبنای شریعت و ولایت می طلبند .  نه در سایه جنجال ها و سیاه نمایی های انتخاباتی  خواص!!!

 به امید روزی که خداوند توفیق بصیرت الهی و ملی به همه ما عنایت فرماید

انشالله


برچسب ها: دهه 60 انقلاب، سیاست بازان، مغرضین، سیاه نمائی ها، فقر مردم، عدالت محوری، گرایشات سیاسی، دولت ولائی و خدمتگزار، احمدی نژاد در مکتب امام،
[ سه شنبه 9 اسفند 1390 ] [ 12:28 ق.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان