تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

دیگر زمان آزمون و خطا نیست...

در هفته گذشته شاهد حرکتی درجهت بالا بردن بصیرت امت در انتخابات مجلس نهم از سوی رسانه ملی بودیم . این حرکت فی نفسه خیلی خوب و مورد تقدیر بوده ، اما در شکل اجرا و انتخاب افراد دعوت شده ،همچنین در خروجی آن برنامه ها بسیار اشکال و نقد وجود دارد.

اولین ایراد در بحث مجریان سیما ، که چند صباحی است عده ای مجری پر هیجان و مدعی که ناخواسته ، بی غرض ، یا تحریک وهدایت شده از بیرون شروع به آوردن هیزم برای آتش فتنه ی عده ای جاه طلب و بد اخلاق سیاسی نموده اند ، آن هم با امکانت بیت المال! اما مورد دوم موضوع جلسات است، که به گونه ای خاص ، تداعی کننده مناظرات سیاسی سال 88 به جای بیان هدفها و برنامه کاری نامزدهااست،همچنین تبدیل شدن این جلسات به جنگ تمام عیار بر علیه شخص رئیس جمهور، دکتر احمدی نژاد نکته حائز اهمیت آن است به گونه ای که اگر در یاد ها باشد در مناظرات سال 88، مجری هر چه اصرار می کرد برنامه کاری و اجرایی خود را باز گو نمایید آنها (موسوی , کروبی و رضایی) با زبان بی انصافی ، بی منطقی و با گفتاری آنارشیسمی ، در نبود شخص مورد نظر سیاه نمایی و دروغ پراکنی می کردند . حال شاهد همان روند هستیم ، آن هم از سوی عده ای نامزد مردودشده( در این سی ساله انقلاب وعلی الخصوص فتنه ی 88) که در آزمونهای مختلف انقلاب  نمره مثبتی نگرفته اند. آنها با بد اخلاقی ،گفتاری به اصطلاح ناجی گرایانه و پوپولیستی ،به تفکر عمل گرایانه دولت ولایی ِ دکتر احمدی نژاد حمله ور شده اند . مشاهده نمودیم که نامزد ها در چارچوب وظایف نمایندگی چیزی برای گفتن نداشتند ، آنها به توجیه عملکرد گذشته خود در ادوار مجلس پرداختند، و اینکه چقدر از مشکلات این مردم را حل نموده اند!!!

        

نمونه ی بارز این جلسات سیاسی ، برنامه زنده ی پارک ملت در این چند شب اخیراست. اوج افتخار ! این برنامه شبی بود که وکیل الدوله سمنان جناب مصطفی کواکبیان ، سمپات گمشده حلقه فتنه و جریان هاشمیسم (جریان واقعی انحراف) ! با حملات ناجونمردانه و بد خواهانه و با زبان بی اخلاقی ، بیسوادی سیاسی و تخصصی به تسویه حساب خائنین فتنه گر پرداخت.( که انشالله مردم حزب الله سمنان خود جواب این یاوه گویهایش را می دهند) ولی کسی از این حضرات  نپرسید که چقدر ولایت مدار بوده اند ؟؟؟چقدر پاسدار آرمانهای امام (ره) و شهدای گرانقدر بوده اند ؟؟؟ چقدر برای مردم ضعیف و محروم جامعه در ابعاد مختلف زندگیشان قدمی برداشته و در مقام قانون گذار روبروی مفسدان زالو صفت ، ازجرگه ثروت و قدرت ایستاده اند ؟؟؟ چقدر برای جوانان و دانشجویان و نخبگان علمی و ایثار گران معزز دل سوزنده اند؟؟؟ چقدر از امکانات و رانت های مجلس پرهیز نموده اند که در زندگی شخصی و مالی خود هزینه نکرده باشند؟؟؟

آری مردم مومن ، ولایت مدار و بابصیرت به هوش باشید. در این سالها چقدر حضرت امام خامنه ای از مجلسیان  رضایت داشته اند؟ این همه نصحیت و هزینه شدن رهبری برای عملکرد بی تدبیرانه ی پر از تخلفات (به طور  نمونه: قانون نظارت بر نمایندگان مجلس ، وقف دانشگاه آزاد ،توهین و هو کردن رئیس جمهور منتخب ملت،سکوت برخی نمایندگان در برابر فتنه گران و حتی حمایت از آنها،رنجاندن رهبر عظیم شان انقلاب، حقوق مادام العمر نمایندگان ، قانون شفاف سازی نامزد های انتخاباتی در هزینه ها و دهها مورد دیگر) تا به کی؟

امروز میزان در انتخاب افرادِ سالم باید تعهد ، تخصص ،داشتن برنامه ی مدون در قانون نویسی ، نظارت در توسعه اجرای عدالت ، یاری دهنده قوه مجریه در اجرای قوانین عدالت گستر ، رسیدگی به محرومان و تقسیم ثروت به تمام ولی نعمتان خود باشد. نه اینکه با هواهای نفسانی و پیروی ازغرایض شخصی و دنیوی ، مدام بدنبال جنجال وگذاشتن چوب لای چرخ دولت باشند همچنین با عث دشمن شاد کردن و القای یاس ناامید ی در جامعه باشند. باید  با در نظر گرفتن رهنمود های رهبری به عنوان شاخص و چراغ هدایت نظام اسلامی در پی انتخاب افراد صالح ، عدالت جو و ایجاد زمینه حضور حداکثری مردم با توجه و تاملی ویژه به تجربه تاریخی صدر اسلام  تا کنون به عنوان الگوبود. حفظ اصل اسلام ، نظام و دفاع از آرمانهای ارزشی امام (ره) و نائب امام زمان(عج) به عنوان الگویی برای تمام مسلمانهای عالم که چشم به ایران اسلامی به دید حامی و مرکز بیداری اسلامی و آزادی خواهی دوخته اند،از اهم امور است. 

 به فرموده ی حضرت امام (ره) «مجلس عصاره فضائل امت اسلامی می باشد» پس دیگر جایی برای آزمون و  خطا در انتخاب افراد نیست.

انشالله 


طبقه بندی: تحلیل و نقل ها،
برچسب ها: پارک ملت، کواکبیان، اصلاح طلبان، تخریب دولت، جریان هاشمیسم، فتنه گران، فتنه 88، مجلسیان، سمپات گمشده فتنه، انتخابات مجلس، مردم حزب الله سمنان، جریان واقعی انحراف، رسانه ملی، مجلس عصاره فضائل امت، مناظرات سیاسی سال 88، مجریان سیما، آزمون و خطا،
[ پنجشنبه 4 اسفند 1390 ] [ 12:56 ق.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان