تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "

بررسی نقش کویت در جنگ تحمیلی به ما درسی تاریخی میدهد. کویت را شاید بتوان نماد انسان های فرصت طلبی دانست که خودشان به چاهی که حفر کرده اند گرفتار میشوند. در  ابتدای کار کویت با "توهم خطری بزرگ"از جانب ایران، به عراق پیوست و برای عراق سنگ تمام گذاشت. اما پس از قبول قطعنامه و پایان جنگ ایران و عراق تازه فهمید که چه سرمایه گذاری اشتباه و چه اشتباه مهلکی کرده است. هنگامی که زور صدام به ایران نرسید به کویتی حمله کرد که از هیچ کمکی برای او دریغ نکرده بود. بی جهت نیست که سیاست کویت را احمقانه ترین نوع سیاستمداری می شناسند: که نتوانید دوست و دشمن را بشناسید و با دشمن آینده ات چنان "همراهی" -و نه لزوما ایجاد اتحاد-کنی که نفهمی هدف بعدی خود تو هستی!

جبهه پایداری ها در حمله به احمدی نژادی ها با جبهه متحد و همدست میشوند، برای چند ماه تمام توان خود را علیه احمدی نژاد به کار میبندند، روزی نیست که آتش توپ خانه ی آنها حامیان دولت را نزند.

نکته ی جالب در این باره این است که به علت ساده بودن پایداری ها هر بار برخی پیدا میشوند و آنها را به جریان انحرافی نسبت میدهند و در نتیجه آنها علیه حامیان دولت تند تر موضع میگیرند. این سادگی را در سخنان زارعی و به طور کلان تر در نشریه ی ٩دی میتوان دید، آنجا که از او می پرسند شما را به جریان انحرافی می بندند! و ایشان می گوید: ما بارها تکرار کردیم اما برخی نمی شنوند!

اما بالاخره متحدی ها با تصور این که حامیان دولت را توانسته اند خوب بزنند و نوبت بعدیست، ناگهان تمام آتش توپخانه شان را سمت پایداری ها میگیرند. تازه بعد از گذشت مدتی پایداری ها تازه میفهمند که چه بازی ای خورده اند و جبهه متحد از آنها "سواری مجانی"گرفته است. آنها تازه فهمیده اند که متحدی ها از آنها فقط سوء استفاده کرده اند. سیاست ٧+٨ یا هاشمی نسبت به پایداری ها هوشمندانه بود یا بهتر است بگویم آنها بیش از حد ساده لوح اند. ٧+٨ یا هاشمی ابتدا پایداری ها را با بیان این که آنها وابسته به جریان انحرافی هستند آنها را  نسبت به حامیان دولت تند تر کرد، و نه تنها آنها را از حامیان دولت جدا کرد بلکه از آنها شمشیری ساخت علیه حامیان دولت. ولی اکنون تاریخ انقضای آنها به پایان رسیده و ٧+٨ با شدت تمام آنها را می کوبد.

تصور بکنید جریانی که اصولا به علت چیزی که آنرا  انحراف مینامند از حامیان دولت جدا شوند اما در یک هفته اخیر رجا نیوز پنج خبر هم از این جریان انحراف برانگیز در صفحه اصلی ننوشته و در عوض تمام نوشته های آنها صرف این است که چرا جبهه ی متحد به ما حمله می کند! فکر میکنید دلیل این که در رجا نیوز چند روز است که حتی یک خبر از جریان انحرافی نیامده چیست؟ آنها فهمیده اند که بازی خورده اند و تنها آلت دستی بودند برای مقابله با جریان موهوم انحرافی توسط جبهه ی متحد یا هاشمی.

خودشان میدانند که چقدر اوضاعشان خراب است، نشریه ٩ دی ارگان جبهه ی پایداری در یک نظر سنجی غیر معتبر یا خودساخته- نظر سازی- اعتراف میکند که رایشان ١٨% است و نصف جبهه متحد. آنها میدانند که هیچ شانسی ندارند، این اعتراف خود آنهاست پس دست به انتحار سیاسی میزنند، آنها آخرین تیر خود را درباره ی جبهه متحد استفاده میکنند و تمام پتانسیلشان را در یک جزوه 80 صفحه ای علیه جبهه متحد منتشر میکنند، اما آخرین تیر آنها هم جواب نمیدهد و بر دشمنی ٧+٨ با آنها می افزاید و آتش توپخانه ی آنها علیه جبهه پایداری قوی تر میشود. کار به جایی میرسد که جبهه متحدی ها یا٧+٨ پایداری ها را "فتنه گر" در وحدت میدانند و آنها را "کاسب کار" و "کودتاگر" می نامند. جبهه پایداری ها هم که رسانه ی زیادی ندارند و ضعیف اند توان مقابله را ندارند. اکنون به نظر میرسد که با این شرایط جبهه پایداری به پایان خود رسیده است. آنها تنها و تنها یک راه بیش تر ندارند: این که برای حفظ آبروی خودشان هم که شده نامزد های جبهه متحد را با اسم خودشان معرفی کنند، این گونه حداقل افتضاح شکستشان کمی کمرنگ تر میشود.

جبهه پایداری ها ثابت کردند که به حداقل اخلاقیات هم معتقد نیستند. پس از محکومیت صوری جوانفکر با تهمت توهین به رهبری، پایداری ها که این ظلم آشکار را میدیدند دم بر نیاوردند که هیچ، در این راه با ظالمین همراهی کردند. شاید بهترین کسی که در جبهه پایداری او را بشناسم همان کوچک زاده است. پس از این که در چند کامنت از او خواستم در برابر این ظلم به جوانفکر و رهبری ساکت نباشد که سکوت در برابر ظلم همراهی با آن است برایم نوشت که: نباید علیه حکم قاضی جو سازی کرد!

یاللعجب!!! از کی تا حالا عدالت طلبی شده جو سازی؟ از کی تا به حال مطالبه گری عدالت شده جو سازی؟! آن زمان که کوچک زاده علیه لاریجانی به پا خواست آن هم جو سازی بود یا نه؟ آیا اعتراض به ظلم به جوانفکر و رهبری و نظام جو سازی است؟ نتیجه بد بینانه یا شاید واقع بینانه: پایداری ها فقط زمانی به ظلم اعتراض میکنند که طرفشان لاریجانی و قالیباف است. یعنی زمانی که برایشان بصرفد!

نقل از احمد ندائی از درون


[ شنبه 8 بهمن 1390 ] [ 06:20 ب.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان