تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "
دوستان گرامی بنده و دوستانم هر كجاصحبت میكردیم در جهت حمایت از دولت خدمتگزار و دكتر احمدی نژاد ،این شبه برایشان وجود داشت كه پس این بحث خانه نشینی دكتر و یازده روزه و اینا و ایستادن در مقابل رهبری و... دیگه چیه !برا روشن شدن این موضوع یادداشت خوبی در وبلاگ دوستم احمد دیدم كه جهت رفع این ابهام برای دوستان... این جا می آورم انشاا... افاقه كند البته برای اونایی كه خودشونو به خواب نزده باشند و الا اگه كسی خودشو بخواب زده باشه احد الناسی نمیتونه اونو بیدار كنه!!!
***

یادش بخیر! بچه که بودیم، والدینمان برای تقویت زبان فارسی ما، یک سری کامل کتاب های "قصه های خوب برای بچه های خوب" گرفتند. اگر از داستان زیر خوشتان آمد، یک فاتحه برای آذر یزدی بفرستید که حق دارد. حکایت هایش برای هر کسی با هر سنی مفید است... . حکایتی که در زیر میاورم، نتیجه مهمی می خواهم از آن بگیرم.


یک قاضی سه شاگرد داشت. چون زمانش رسید، خواست ببیند که آیا زمان آن رسیده که بتوان برای قضاوت به یکی از آنها اعتماد کرد یا نه؟! مسئله ای پرسید: یک خدمتکار برای منزل اربابش شیر می خرد و آن را روی سرش می گذارد و به سمت منزل حرکت می کند؛ اما یادش می رود که روی شیر را بپوشاند. از طرف دیگر، عقابی پس از ستیز با ماری، مار را با چنگال گرفته و به سمت لانه اش می برد. ناگهان قطره ای از زهر مار چکیده و درون ظرف شیر می افتد و خدمتکار هم نمی فهمد. ارباب پس از رسیدن شیر، چون میهمان داشت، دستور می دهد که بلافاصله شیر بیاورند و در نتیجه شیر را نمی جوشانند. پس از مصرف کردن شیر، برخی از اثر زهر می میرند. چه کسی در این ماجرا مقصر است؟!


جواب اولی این بود: تقصیر خدمتکار است که روی شیر را نپوشاند. دومی گفت: تقصیر ارباب است که دستور داد شیر را نجوشانند. سومی گفت: من راوی را مقصر می دانم! قاضی توضیح خواست. گفت: اصلا چه کسی این قضیه را بیان کرده؟! ماجرا را به چشم خود دیده؟! اگر دیده پس چرا اقدامی نکرده؟! چگونه توانسته از لحظه ی اول همه این اتفاقات را ببیند؟! شاید می خواهد برای برائت کسی چنین داستانی ببافد... . قاضی از این جواب خشنود شد... .


فاتحه ای برایش بفرستید...


حالا ربط این حکایت چه بود؟!


اتفاقات را ببینید: احمدی نژاد مصلحی را برکنار می کند. بعد آقا مصلحی را ابقا می کند. احمدی نژاد ناراحت می شود. قهر می کند. آقا 3 خرداد می گوید: نباید کاری کرد که دشمن را خوشحال کرد. همه می دانند که یک روی این سخنان به احمدی نژاد است. احمدی نژاد یک هفته سخنان آقا را روی زمین می گذارد. او رو در روی آقا ایستاد. بعد بالاخره برمی گردد به ریاست جمهوری.


تقریبا همه وقایع بالا دروغ است!


این ها را که می گوید؟! راوی می گوید. ببینید که راوی چقدر راحت همه را گول زد! چرا هیچ کس نپرسید: از کجا می دانی؟! چرا هیچ کس نگفت: سند سخنت کو؟!...


اما حقیقت ماجرا همراه با سند:


* مصلحی خودش استعفا می دهد. احمدی نژاد او را برکنار نکرده. متن نامه آقا برای مصلحی است، نه احمدی نژاد. چرا؟! چون مصلحی استعفا داده. مثلا وقتی مشایی را احمدی نژاد منصوب کرد، آقا نامه را برای احمدی نژاد نوشت، نه مشایی.چون او منصوب احمدی نژاد است. ببینید که چقدر راحت همه یک دروغ را باور کرده اند. جالب است. اولین روزنامه اصلاح طلبی که نوشت برکناری، شرق بود. منبعش کجا بود؟! مشرق به نقل از کیهان می نویسد برکناری! من تقصیر این دروغ را به گردن شریعتمداری نمی اندازم. شاید تقصیر مهدی محمدی بوده باشد. ولی کیهان اولین بار این دروغ واضح را سر زبان ها انداخت.


** دروغ بزرگ دوم چیست؟! احمدی نژاد به خاطر حکم آقا قهر نکرد. او به خاطر سیل تهمت ها که از جانب دوستان و خودی ها بود، قهر کرد. وقتی توطئه قتل سزار در سنا تصویب شد، درهای سنا را بستند. ناگهان تمام سناتور ها به سزار با چاقو حمله کردند. با داد و بیداد طرفداران سزار، اوضاع بلبشو شد. سزار علی رغم زخم ها هنوز ایستاده بود. بروتوس، نزدیکترین دوست سزار، به او نزدیک می شود و ضربه ای به او می زند. سزار دیگر تحمل نمی کند و می افتد. سزار را ضربه نزدیک ترین دوستش زمین زد، نه دهها زخم سناتور های دشمن او... . آیت الله مصباح که به استاد اخلاق معروف است، به نزدیکان رئیس جمهور تهمت های سنگین می زند. آنان را فراماسونر می خواند(21 فروردین). اولین روزنامه ای که این سخنان را بازتاب می دهد(با اهمیت بالا)، هفته نامه پرتو است (24 فروردین). جو تهمت از جانب خودی ها آنقدر بالا می گیرد که احمدی نژاد کم می آورد. بد شانسی او اینست که در دوره ای کم می آورد که مصلحی استعفا می دهد. به سرعت دروغ کثیف ایستادن در مقابل آقا را برای احمدی نژاد منتشر می کنند. نمی دانم! مگر احمدی نژاد را نشناخته بودید که اینقدر سریع بازی خوردید؟! احمدی نژاد بارها گفت که به خاطر سیل تهمت ها قهر کرده. ولی دروغ های دیگران را باور کردند و سخنانش را اصلا گوش ندادند.


*** آقا روز سوم خرداد می گوید که نباید به اختلافات دامن زد. می گویند که مسئله مصلحی یک مسئله کم اهمیت است. روز 10 خرداد اما آقا می گوید نباید کاری کرد که دشمن امیدوار شود. روی این سخنان با رئیس جمهور است. احمدی نژاد صبح روز بعد در ریاست جمهوری حاضر می شود. حالا این دروغ یک هفته حرف آقا زمین ماند را ببینید. ببینید که چقدر راحت تاریخ سخنان آقا را تحریف کردند. و باز هم هیچ کس نپرسید: راوی! 3 خرداد آقا چه گفتند؟! منبعت کجاست؟!


** خدا لعنت کند کسانی را که می دانستند واقعیت چیست، و چشم خود را بستند و دروغی را منتشر کردند. من وقتی دنبال منبع این دورغ ها بودم، توقع نداشتم به روزنامه ارزشی کیهان بر بخورم. هر کسی که اجازه نشر چنین دروغ هایی را داده در هر جایی، کمتر یا بیشتر مقصر است. سر پل صراط یقه اش را ول نمی کنند به خاطر تضعیف حکومت اسلامی. بماند حق الناس.


دلیل این موج بزرگ دروغی که همه حقایق را با خود برد چه بود؟! از نظر من هم افزایی تمام جریان ها. یک طرف اصلاح طلبان، یک طرف رفسنجانی، اصولگرا نماهایی مانند توکلی و مطهری، متاسفانه جریان حزب اللهی ها و در راس آنها کیهان که حتی خودشان هم شروع کنندگان بودند و کسانی که به خاطر بی اطلاعی به این موج پیوستند. برای اولین بار بود که کیهان با اصلاح طلبان و رفسنجانی در یک اردوگاه ایستاد و ایستاده. این یک هشدار خطرناک است.


پایان نامه: چرا همه اینقدر زود چنین دروغ هایی را باور کردند؟! چرا هیچ کس نخواست که به صحبت های راوی شک کند؟! دلیلش یعنی آخرت بی آخرت: چون یا 1-می خواستند که فکر نکنند و سریع به جواب برسند. پس هر چه شنیدند باور کردند. 2- چون می خواستند که این صحبت ها را بشنوند. پس با کمال میل چنین دروغی را ناخواسته پذیرفتند. مورد دوم یعنی احساسگرایی. یعنی فکر کردن تعطیل.


درآخر بزرگی گفت: به احمدی نژاد 16 می دهم. من هم از قهر احمدی نژاد ناراحتم. من هم با 16 موافقم. ولی به شدت معتقدم که هیچ کس بالاتر از احمدی نژاد نگرفته است. احمدی نژاد با 16 شاگرد اول است. ببینید که بقیه اصلا 10، یا حتی 5 هم می گیرند؟!

نقل از:احمد - ندایی از درون                                    والسلامبرچسب ها: خانه نشینی دكتر، ایستادن در مقابل رهبری، عزل وزیر اطلاعات، كیهان مغرض، 11روز خانه نشینی!، دروغ بزرگ،
[ شنبه 19 آذر 1390 ] [ 11:15 ق.ظ ] [ حسین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان