تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "
بسیا بسیار مهم و قابل توجه(حتما دانلود نمایید)

بیانات مهم و ارزشمند مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) در مورد غرض ورزان و اشكال تراشان به دولت


فایل MP3با حجم 2.27MG

از اینجا دانلود نمایید

متن بیانات:
یك نمونه از ایجاد یأس كه من این را لازم است عرض كنم - یعنی انصافرهبر اقتضاء می كند كه انسان اینها را بگوید - اشكال تراشی های غیر منطقی است. امروز شما ملاحظه كنید؛ متأسفانه راجع به اغلب تصمیمات دستگاه اداره كشور از سوی یك عده مخالفخوان اشكالتراشی میشود؛ اشكالتراشی های غیرمنطقی. اگر تصمیم اقتصادی است، اگر تصمیم سیاسی است، اگر تصمیم در حوزه مسائل هنری و فرهنگی است، اگر تصمیم در حوزه مسائل بین المللی است، به خصوص نسبت به دولت - حالا نسبت به رهبری یك مقدار رودربایستی ای هست و یك چیزهائی را ملاحظه می كنند - آزاد، راحت و با اهانت مطالبی میگویند. این كارها زشت است.
 
 

ممكن است كسانی كه این كارها را می كنند، ندانند چه تأثیر سوئی این كار دارد. این، همان ایجاد یأس است؛ یعنی نقطه مقابل اعتماد به نفس. این، حالت ایجاد خودباختگی و انفعال و خودكم بینی است. خیلی از كسانی كه در این میدان ها تلاش میكنند، فعالیت می كنند، متأسفانه نمی فهمند و توجه ندارند كه تأثیر كارشان چیست. اینها آدم های بدخواهی نیستند. البته بعضی بدخواه هستند، اما غالباً بدخواه نیستند؛ ملتفت نیستند، ارزیابی درستی از كار خودشان ندارند. دولت تصمیم اقتصادی می گیرد، اعتراض پشت سر اعتراض، آن هم با لحن های اهانت آمیز؛ تصمیم سیاسی می گیرد، همینطور؛ تصمیم بین المللی میگیرد، همینطور؛ به فلان سفر می رود، همینطور؛ به فلان سفر نمی رود، همینطور ... بنده ای كه می خواهم خطا بگیرم، مگر خودم خطا ندارم؟ خطاهای ما الی ماشاءاللّه؛ یكی دو تا كه نیست. انسان جایزالخطاست؛ باید تلاش كند خطا نكند یا كمتر بكند. كسانی هم كه خطای طرف مقابل را می بینند، باید دلسوزی كنند و خطا را به گوش او برسانند؛ اما هوچیگری كردن، مردم را دلسرد كردن، اعتماد به نفس مردم را شكستن، آنها را ناامید كردن نسبت به آینده، هیچ روا نیست. این خطاب من به همه است؛ هم به مطبوعات، هم به رسانه ها، هم به مسئولین، هم به كسانی كه منبرهای گوناگون خطابه و سخن گفتن با مردم را دارند؛ در مجلس، در نماز جمعه، در جاهای دیگر، در دانشگاه ها. این چیزی است كه بحث مصلحت كشور است؛ باید مصلحت كشور را رعایت كرد. این هم یكی از آن راههای مقابله با اعتماد به نفس ملی است.برچسب ها: اشكال تراشی، سخنان آقا در مورد دولت، غرض ورزان، دولت خدمتگزار، مقابله كنندگان با اعتماد به نفس مردم، اعتماد به نفس مردمی، ایجاد كنندگان یاس و نامیدی در كشور، حملات رسانه ها به دولت، اشكاتراشی علیه دولت،
[ پنجشنبه 17 آذر 1390 ] [ 02:18 ق.ظ ] [ حسین ] [ بیانات ارزشمند شما ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان