تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "
مانور انتخاباتی به بهانه هفتم تیر

در چند روز گذشته شاهد حضور آقای لاریجانی در استان اصفهان بودیم.حضوری كه گفته می شود به بهانه مراسمات و گرامی داشت شهدای هفتم تیر بوده است.این حضور كه به دعوت جامعه مهندسین اصفهان من جمله شهردار اصفهان و اعوان و انصار ایشان و برخی نمایندگان اصفهان بوده است،به زعم بسیاری از مردم در صحنه ، مانوری انتخاباتی بوده چنان كه در سخنرانی های آقای لاریجانی در شهرهای اطراف اصفهان نیز محسوس بود. در مراسمی كه در مسجد سید اصفهان برای جناب لاریجانی ترتیب داده شده بود ،ایشان با امت حزب الهی و همیشه در صحنه اصفهان روبرو گردید كه بعضاً با در دست داشتن عكس دكتر احمدی نژاد در سخنرانی ، باعث گردیدند ایشان از به حاشیه بردن مطالب خود طرف نظر كند!
در  مدت حضور آقای لاریجانی ،شهردار اصفهان و اعوان وانصارشان فرصت را غنیمت شمرده واز جنابشان جهت افتتاح فاز دوم طرح میدان امام علی دعوت نمودند. در زمان افتتاح فاز اول میدان نیز آقای لاریجانی برای افتتاح دعوت شده بود !لاریجانی در سخنرانی افتتاحیه فاز اول  بازهم جبهه گیری بر علیه دولت را آشكار ساخت .همچنین بر طبل اختلافیه "مجلس در راس امور است" كوبید.باید از ایشان پرسید آیا چنان چه بر فرض محال (فرض محال كه محال نیست!)ریاست قوه مجریه را كه علاقه شدیدی به تصاحب آن دارید! به دست بیاورید،آیا آن موقع باز هم مجلس در راس امور است؟؟؟!یا نه قوه مجریه قوه اول است؟جناب لاریجانی ،شمائی كه سكان دار قوه مقننه هستیدشاید بد نباشد اصلی از قانون اساسی را برایتان یاد آور شویم ،شاید فراموش كرده باشید!اینكه در اصل 113 اصلاحی قانون اساسی آمده است:((پس از مقام رهبری ،رئیس جمهور عالی ترین مقام رسمی كشور است و مسئولیت اجرای قانون اساسی و ریاست قوه مجریه را جز در اموری كه مستقیماً به رهبری مربوط می شود بر عهده دارد))
آقای لاریجانی باید به شما متذكر شد كه رئیس جمهور با رای مستقیم مردم انتخاب می شود راءیی كه در انتخابات دهم ریاست جمهوری به مرز 25 میلیون برای رئیس جمهور منتخب مردم رسید.آنگاه در مجلس تحت نظارت جنابعالی شدید ترین اهانت ها بر این منتخب مردم انجام میگیرد آن هم چند روز پس از دیدار مقام معظم رهبری و توصیه های مؤكد ایشان به هم افزائی !!!ااهانتهایی  كه به دكتر احمدی نژاد شد ،اهانت به مردم بوداهانتی همچون تمثیل  رئیس جمهور به رضاخان و دودو كردن و قطع سخنرانی رئیس جمهور و ... كه شما هیچ گونه تحرك  وبرخوردی در این موضوعات با متخلفین نداشتید!!!البته انتظاری هم از جنابتان نمی رفت!
شما در كلام دم از اطاعت از ولی فقیه می زنید اما در عمل بی توجهی شما و اكثر مجلسیان به فرامین معظم له مشهود است.شمائی كه نامه های بعضاًبه كلی سری را دستاویز رسانه ها می كنیدو جامعه را دچار تشنج و یا س و نامیدی می كنید،چه هدفی را دنبال می كنید؟آقای لاریجانی این  دوروئی در حرف و عمل تا به كی؟!!!
در آن روزی كه دانشجویان با بصیرت از تمام كشور به خاطر عمل ننگینتان در زیر پا گذاشتن حكم ولی امر مسلمین،امام خامنه ای در رابطه با دانشگاه آزاد ،در مقابل مجلس تجمع نموده بودند و شما آنها را مشتی هوچی گر خواندید،دیده شد دانشجوئی به نمایندگی از دانشجویان قمی به ایراد سخن پرداخت و از جنابتان اعلام بی زاری نمودو پشیمان از رای خود و مردم قم به شما بود.آقای لاریجانی اندك آبروئی برای خود باقی گذارید.البته شما با اعلام پیام تبریك به میر حسین موسوی در زمانی كه هنوز شمارش آرا ادامه داشت ،تمام كمال اندك آبروی خود را نیز روانه جوی آب نمودید.با این همه باز هم شما و مجلسیان را به التزام عملی نه حرفی! به فرامین ولی امر مسلمین دعوت می نماییم.آقای لاریجانی شما كه مرد قانون گذار هستید توصیه برادرانه می شود در صحبتهای خود از لفظ امام خامنه ای استفاده نمایید چرا كه در نص صریح قانون بر امامت مقام معظم رهبری تاكید شده است(اصل پنجم و اصل پنجاه و هفتم).اینها را گفتیم آن هم از باب امر به معروف كه بر خود واجب می دانستیم.
والسلام

برچسب ها: مانور انتخاباتی، رئیس مجلس، لاریجانی، شهردار اصفهان،
[ سه شنبه 14 تیر 1390 ] [ 01:09 ب.ظ ] [ علی اكبر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان