تبلیغات
Online User بصیرت عاشورائی

بصیرت عاشورائی
" بازمانده ای از شهدای كربلای (جزیره) بواریـن "
برای فریب بود، یا از سر توهم؛ مبدعان جریان انحرافی پاسخ دهند


هر بار که هنگامه میوه چینی احزاب در نتیجه انباشت اتهامات به دولت می رسد، حمایت قاطع رهبری و نفی 'انحراف و تنازل از ارزش ها' توسط ایشان بساط خیلی ها را به هم می ریزد
اردیبهشت ماه سال 90 را باید نقطه عطفی در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد دانست که سر آغاز تحولات مهمی در عرصه سیاسی و اجتماعی کشور گردید. در پی وقوع یک حادثه پیچیده، ماهیت و حجم فشارها و تهدیدات علیه رئیس جمهور، با تغییری ناگهانی روبرو شد و اصلی ترین ویژگی محمود احمدی نژاد - ولایتمداری -  در راستای تامین منافع احزاب و گروه های سیاسی زیر سوال رفت؛ اتهامی که رهبر عزیز انقلاب به شدت آن را رد کرده و سست و بی پایه اش توصیف کردند.
محمود احمدی نژاد برای رعایت مصالح نظام نمی تواند جعبه سیاه اردیبهشت ماه سال 90 را باز کند و مدت هاست در سکوت الهام بخش وحدت به سر می برد تا در موعد مقرر تکلیف خود را به انجام برساند. رقبا اما این استراتژی رییس جمهور را فرصتی تلقی کرده اند تا هر آنچه می خواهند بگویند و بنویسند.
با این حال مواضع قاطع رهبر عزیز انقلاب، همواره مانعی بزرگ در برابر مراکز قدرت برای مواجهه با احمدی نژاد بوده است. هر بار که هنگامه میوه چینی احزاب در نتیجه انباشت اتهامات به دولت می رسد، حمایت قاطع رهبری و نفی "انحراف و تنازل از ارزش ها" توسط ایشان بساط خیلی ها را به هم می ریزد و آن ها مجبور می شوند پروژه های خود را از نو تعریف کنند.
پس از بیانات رهبر معظم انقلاب در هفته دولت که می توان آن را در حکم اتمام حجت با مخالفان دولت و مدعیان انحراف رئیس جمهور و یارانش قلمداد کرد، شبکه ایران تصمیم گرفته است در سلسله گزارش های به بحث و بررسی پیرامون "اتهام انحراف" به دولت بپردازد.
"جریان انحرافی" از کجا آمد؟ مبدعان و ناشران این اصطلاح که به کمک آن بر دولت و جریان فکری آن می تازند، از "جریان انحرافی" چه تعریفی دارند؟ سرزبان انداختن این اصطلاح، تا پشتوانه اندیشه ای سازندگان "جریان انحرافی" چیست؟ آیا این، یک بازی تبلیغاتی برای به زانو کشیدن رقیب و دستیابی به قدرت بود؟
پرسش هایی از این دست، بسیارند. شبکه ایران، پیش تر و بویژه اکنون که مقام معظم رهبری صراحتا این دولت را زنده کننده شعارهای انقلاب و آرمان های امام معرفی کردند، در پی یافتن پاسخی برای این پرسش ها بوده است. اهم نتایج این پیگیری ه که پیش تر انجام شده بود را در این پرونده در اختیار مخاطبان قرار داده ایم.

پرونده مبدعان و ناشران اصطلاح جریان انحرافی و آنان که طی یکسال و نیم گذشته به مدد این واژه قلابی انواع بی اخلاقی ها و تهمت ها را در حق دولت روا داشتند، قرار است با تلاش خبرنگاران ما هر روز سنگین تر شود.
 
 
"راهبرد"

 

 

"پیگیری های شبکه ایران"
 دکتر رامین: احمدی نژاد ولایتمدار ترین مدیر اجرایی جمهوری اسلامی است / کسانی که در سال 84 مانده اند، می گویند دولت منحرف شده است
 
ج) از نمایندگان مجلس
نماینده اردبیل:  مدعیان ولایتمداری نباید دولت را منحرف بدانند
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف عمل به فرمایشات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت افزائی در جهت با لابردن سطح آگاهی ،تحلیل و یادآوری تاریخ مظلوم تشییع که در هر برهه از زمان با ترفند ها و فتنه های دنیوی در مبارزه بوده است،فعالیت می نماید.
" امام خامنه ای : بصیرت (عاشورائی) یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. "
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
t>

قافلـه ی صبـــر و بصــیرتقافلـه ی صبـــر و بصــیرت

 آسمانی ها

ایران رمان