تبلیغات

پرده یازدهم


مشایی خودش مسئله سحر را مطرح کرده است!


با گذشت چند روز کم کم اقتدارگرایان احساس می‌کنند خودشان مورد سوء ظن و تمسخر مردم قرار گرفته‌اند و کمتر کسی دروغ‌های آنها را باور می‌کند، به همین جهت با فرار به جلو، عملیات روانی را که خود فاز جدید آن را از دوسال پیش شروع کرده‌اند به مهندس اسفندیار رحیم مشایی و همکارانش در دولت نسبت می‌دهند! از طرفی با روشن شدن ابعاد مشارکت رأس فتنه در این عملیات روانی، بخصوص پس از انتشار مقاله «آدرس جریان انحرافی راچه کسی داده است؟» در یکی از روزنامه‌ها، بدنه ساده‌اندیش این جریان هم منفعل می‌شود و نمی‌داند با‌ «...» و جریان سبز در انتقاد از دولت همنوا بشود یا نه!


به عنوان نمونه سایت «برهان» بعد از آشکار شدن این رسوایی با درج یک نظرسنجی به نقد عملکرد جریان اقتدارگرا در تخریب دولت پرداخت: (تصویر شماره 18)


borhan.ir


19 اردیبهشت 1390: گفت و شنود با یک جن!


گفت: این قضیه ارتباط بعضی‌ها با «جن‌گیر»ها و «رمال»ها و «فال بین»ها دیگر چه صیغه‌ای است؟!


گفتم: چرت و پرت می‌گویند.


گفت: ولی شواهدی در دست است که همان جریان انحرافی این چرت و پرت‌ها را شایع می‌کند.
گفتم: احتمالاً می‌خواهند رد گم کنند تا اگر کسانی خواستند علت برخی از اقدامات مشکوک آنها را کشف کنند، به جای یافتن سرنخ‌های اصلی، در قضیه جن و جن‌گیر و رمالی و اینجور چیزها متوقف شده و از پیگیری ماجرا منصرف شوند!


گفت: عجب کلکی سوار کرده‌اند! دارند همه کاسه کوزه‌ها را سر جن بیچاره می‌شکنند!


گفتم: چه عرض کنم؟!... شخص قالتاقی داشت از کنار یک جن رد می‌شد، تا چشم جن به او افتاد، زیر لب گفت؛ بسم الله، اعوذ بالله... این دیگه کیه؟!


http://naghdnews.com/news-analytics/joke/13900-tanz.html


7 خرداد 1390: جریان انحرافی با «جن انگلیسی» ارتباط دارد!


كرمان- خبرنگار كیهان: حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه كیهان عصر پنجشنبه در اجتماع بزرگ اصولگرایان استان كرمان و درجمع اعضای شورای هماهنگی گفت: ماجرای ارتباط جریان انحرافی با «جن» و یا توسل آنها به «سحر و جادو» كه از سوی همین جریان به آن دامن زده می‌شود، یك «طرح فریب» برای رد گم كردن است و جریان انحرافی با پیش كشیدن مسئله «سحر و جادو» و ارتباط با «جن» در پی آن است كه بررسی‌های قضایی و پیگردهای اطلاعاتی را در این نقطه متوقف كند تا دست‌های پشت پرده این جریان و ارتباط‌های بیرونی آن از نگاه مقامات امنیتی و اطلاعاتی نظام پنهان بماند و مأموران اطلاعاتی با این تصور كه همه انحراف‌ها و اقدامات جریان یاد شده نتیجه «سحر و جادو» و ارتباط با «جن» است، از ادامه پیگیری منصرف شوند و تنها به تأسف از رویكرد این جریان به «جن» و «جن‌گیری» بسنده كرده و كانون بیرونی و مدیریت كنندگان اصلی جریان انحرافی دست نخورده باقی بمانند. شریعتمداری ضمن تأكید بر پرهیز از ساده‌اندیشی گفت: آیا نباید این سؤال برای مسئولان مربوطه مطرح باشد كه چرا مواضع جن‌های مرتبط با این جریان انحرافی با مواضع مقامات امریكایی، انگلیسی و اسرائیلی شبیه است؟! و افزود: اگر پای «جن» در میان باشد، باید گفت جریان انحرافی با جن‌های انگلیسی رابطه دارد!


http://kayhannews.ir/900307/14.htm#other1402


۹ خرداد ۱۳۹۰: جریان انحرافی جرم‌های بزرگ‌تر از جن‌گیری و رمالی انجام داده است.


حسین صفار هرندی در پاسخ به سؤالی در‌خصوص دستگیری جن‌گیر مرتبط با جریان انحرافی گفت: معتقدم که جریان انحرافی به دنبال تنزل دادن موضوع به جن‌گیری و رمالی است اما آنها جرم‌های بزرگ‌تری مرتکب شده‌اند.


http://www.tabnak.ir/fa/news/167753


15 خرداد ۱۳۹۰: نقد و ملامت فعلی جریان فتنه و حامیان آن نسبت به جریان انحرافی «فرار رو به جلو» است


رئیس شورای مركزی قرارگاه عمار گفت: نقد و ملامت فعلی جریان فتنه و حامیان آن نسبت به جریان انحرافی «فرار رو به جلو» است و در واقع عزایی است كه در شكل سرور بیان می‌شود.


حجت‌الاسلام مهدی طائب در گفت‌وگو با فارس درخصوص اظهارات و سرزنش اخیر حامیان فتنه نسبت به جریان انحرافی، گفت: بنده جریان انحرافی را با جریان اصلاحات یكی می‌دانم و در واقع آنها دو لب یك قیچی برای سیستم خارجی هستند و ریشه اصلی این دو به سازمان سیا باز می‌‌گردد. وی بیان داشت: در جریان فتنه عده‌ای به ابزار بودن خود آگاهی داشته و برخی نیز این موضوع را نمی‌دانستند؛ كسانی كه به این امر واقف بودند امروز در برابر جریان انحرافی نه تنها خیلی اظهارنظر نمی‌كنند بلكه دچار افسردگی شده‌اند چرا آنها چنین انتظاری نداشتند.


http://alef.ir/1388/index.php?option=com_content&task=view&id=106254&Itemid=99999999

پرده دوازدهم:


خطر، خطر! جریان انحرافی دنبال سحر کردن رهبری است!!


اگر هوشیار نباشیم قدرت‌طلبان و اقتدارگرایان و جریان تحمیل‌گری که همه چیز را ابزار قدرت‌طلبی خودشان قرار می‌دهند، فضا را به سمتی خواهند برد که هر کس از اطرافیان رئیس جمهور و حتی از دولت حمایت کند، متهم خواهد شد به جن‌زدگی! به عنوان نمونه «سایت انجمن فارغ‌التحصیلان مؤسسه امام خمینی(ره)» (مؤسسه زیر نظر آیت‌الله مصباح یزدی که در حوادث اخیر یکی از كانون‌های حمله به دولت بوده) در تحلیلی مدعی شد که ماسون‌ها دنبال سحر کردن رهبری هستند.


قسمتی از سرمقاله سردبیر سایت انجمن فارغ‌التحصیلان مؤسسه امام خمینی:


یهودیان بدن پیامبر را سحر کردند؛ آیا ماسون‌ها در پی سحر بدن ولی فقیه هستند؟ (تصویر شماره 19 و 20)


شأن نزول مُعَوَّذَتَین؛ سحر شدن پیامبر به دست یک یهودی: علامه طباطبایی در المیزان در تفسیر سوره فلق؛ «مردی یهودی رسول خدا(ص) را جادو كرد و در نتیجه آن حضرت بیمار شد، جبرئیل بر او نازل گشته دو سوره معوذتین را آورد و گفت: مردی یهودی تو را سحر كرده و سحر مذكور در فلان چاه است، رسول خدا(ص)،‌ علی(ع) را فرستاد آن سحر را آوردند، دستور داد گره‌‏های آن را باز نموده، برای هر گره یك آیه بخواند، علی(ع) هر گرهی را باز می‏كرد یك آیه را می‏خواند، به محض این كه گره‏‌ها باز و این دو سوره تمام شد، رسول خدا(ص) برخاست، گویا پایبندی از پایش باز شده باشد...» سحر کردن بدن ولی فقیه ممکن و سحر عقل وی محال است: قطعاً ولی فقیه حجت خداست و نمی‌توان آنچه مربوط به حجت بودن وی است، یعنی رهبری وی را سحر کرد؛ تنها می‌توانند از طریق سحر، به بدن و سلامت ایشان آسیب برسانند؛ پس قطعاً نمی‌توان عقل ایشان را سحر کرد؛ قطعاً! رابطه احتمالی بین جن‌زدگی و کارکرد ‌هارپ در خراش میدان الکترومغناطیسی بدن: امروزه شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد سلاح‌های الکترومغناطیسی، قادرند تأثیری شبیه جن‌زدگی ایجاد کنند؛ یعنی با تخریب لایه الکترومغناطیسی پیرامون بدن انسان، آسیب‌هایی را به سلسله اعصاب وارد کرده، کارکرد برخی از اعضای بدن را مختل یا نابود کنند؛ و یا با ایجاد سپرهای الکترومغناطیسی، بدن در برابر سلاح‌ها، «تیربند» کرد....


سوره ناس و فلق جزئی از قرآنند، بدان چنگ بزنیم: به هر روی احتمال دارد که سلاح‌ هارپ، یک تکنولوژی شیطانی باشد که مدت‌ها به صورت ماورائی عمل می‌کرده است و روشنفکران، خطراتی از قبیل جن‌زدگی را یک خرافه می‌پنداشتند. امروز برداشت شیطان این است که باید ماسون‌های شیطان‌پرست را به این سلاح الکترو مغناطیسی مجهز کند و این تنها برگ برنده‌ای است که برایشان باقی مانده است. بنابراین، از این به بعد، باید بیشتر بر روی فلسفه نزول سوره‌های ناس و فلق و ادعیه و روایات دینی درباره حرز و جوشن اندیشید؛ زیرا سلاح دشمن تمرکز بیشتری به این حوزه خواهد داشت.


http://anjomedu.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=21393:1390-03-13-14-14-19&catid=51:1388-08-02-13-14-54&Itemid=124

 

پژوهشگران:
جواد سعیدی، كوروش علوی، حسن قاسمی و حسن نیشابوری