تبلیغات

 

پرده نهم:


رئیس جمهور: باعث انبساط خاطر شد!


18 اردیبهشت 1390: باعث انبساط خاطر شد!


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری دكتر احمدی‌نژاد در جلسه هیأت دولت با اشاره به برخی شایعات خرافی مبنی بر وجود رمال در هیأت دولت اظهار داشت: بحث‌های شنیده شده در خصوص رمال در دولت باعث انبساط خاطر شد. اگر بنا باشد رمال و جن‌گیر كارایی داشته باشند چرا آنان كاری برای خودشان نمی‌كنند.


دكتر احمدی‌نژاد با تأكید بر این كه كشور را باید با علم، عقل و فداكاری ساخت، افزود: امروز در كل جهان یك نظام الهی موفق در حال درخشش است و در بسیاری از مسائل علمی از جمله فضایی، هسته‌ای، بیوتكنولوژی، اقتصاد و مدیریت ایران جزو كشورهای برتر است و حرف برای گفتن دارد.


رئیس جمهور همچنین با اشاره به برخی انتقادات صورت گرفته علیه دولت گفت: امروز تخصصی ترین دولت در طول نظام جمهوری اسلامی ایران تشكیل شده است، كسانی كه در رقابت با دیگران هستند، بهتر است اخبار دروغ منتشر نكرده و موازین اخلاقی را رعایت كنند تا آسیبی به چهره نظام و ملت وارد نشود.


http://www.president.ir/fa/?ArtID=28029

 

پرده دهم:


دفاع تمام قد ولایت از خادمان ملت؛ تحریف و سانسور دوباره سخنان رهبری...


8 خرداد 1390: آن چیزی كه امروز در قوه مجریه وجود دارد، یك شاكله خوب و مطلوب است


امام خامنه‌ای در دیدار با نمایندگان مجلس فرمودند: مطلب دیگر هم همین توصیه‌ای است كه من همیشه دارم و آن، هم‌افزایی با قوه مجریه است - قوه مجریه و قوه قضائیه، لیكن عمدتاً قوه مجریه؛ چون سر و كار مجلس با قوه مجریه است - باید هم‌افزایی كرد. نبایستی كار را جوری تنظیم كرد، جوری پیش برد كه معنایش دعوا و اختلاف باشد؛ این در بیرون، روی مردم، خیلی تأثیراتش بد است. گاهی دیده می‌ شود كه مثلاً در مجلس، در یك نطقی، در یك اظهار نظری، یك حرفی زده می‌شود. خب، حرف كه زده شد، پرتاب شد دیگر. اگر خدای نكرده حرفی باشد كه كسی را یا جمعی را متهم كند، جبرانش به آسانی ممكن نیست؛ مردم را ناامید می‌كند. امروز مسئولین دارند تلاش می‌‌كنند، كار می‌‌كنند. نگویید فلان ضعف و فلان ضعف وجود دارد. بنده به ضعف‌ها آگاهم. شاید بنده بعضی از ضعف‌ها را هم بدانم كه خیلی‌های دیگر ندانند. با وجود این ضعف‌ها، آن چیزی كه امروز در قوه مجریه وجود دارد، یك شاكله خوب و مطلوب است. در كشور دارد كار انجام می‌ گیرد. خب، بایستی همكاری كرد، باید كمك كرد؛ هم مجلس كمك كند به دولت، هم دولت كمك كند به مجلس.
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=12559

 


11 خرداد 1390: مؤكدآً یادآوری می‌شود اخبار مربوط به مقام معظم‌رهبری صرفاً از مجاری رسمی انتشار می‌یابد


دفتر مقام معظم رهبری با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام كرد: بیانات، اخبار و مطالب موثق و قابل اعتماد در خصوص رهبر معظم انقلاب فقط از طریق مجاری رسمی منتشر می‌شود. لذا از رسانه‌ها‌ انتظار می‌رود از نقل اخبار غیر موثق و غیر مستند جداً خودداری كنند.


متن اطلاعیه به این شرح است:


بسمه تعالی


با توجه به برخی اظهارات درخصوص تدابیر و بیانات و مواضع مقام معظم رهبری مدظله‌العالی كه حاوی مطالب خلاف واقع بوده و از راه‌های غیر موثق و غیر مستند در اختیار گویندگان آنها قرار گرفته است، ضمن تحذیر آقایان محترم از نقل این قبیل مطالب بی اساس، مؤكداً یادآوری می‌شود كه اخبار مربوط به معظم له صرفاً از مجاری رسمی انتشار می‌یابد و از رسانه‌ها (خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سایت‌ها و …) انتظار می‌رود از درج مطالبی كه به شیوه‌های دیگر منتشر می‌شود، جداً خودداری كنند.


http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=contentShow&id=8143