تبلیغات


گزارش تحقیقی روزنامه ایران درباره جنگ روانی علیه دولت:
جن‌گیرها و رمال‌ها را چه كسانی به دولت احمدی‌نژاد منتسب كردند
«بشقاب خالی امام زمان»، «صندلی خالی امام زمان»، «سجاده خالی امام زمان»، «آسفالت راه ظهور(اتوبان قم -جمکران)»، «هاله نور»، و...، همه اینها مقدماتی برای تخریب آقای احمدی‌نژاد بود که جرقه‌های اولیه آن در زمان مدیریت دکتر احمدی‌نژاد بر شهرداری تهران زده شد و حکایت از تهیه و تولید دنباله‌دارترین سریال سیاسی تاریخ انقلاب اسلامی ایران دارد، سریالی که تهیه‌کنندگان و کارگردانان آن، جریان اقتدارگرا و دو سوژه اصلی آن آقایان احمدی‌نژاد و مشایی هستند. سکانس‌ها و پلان‌های اغواکننده این سریال بر صفحات سایت‌ها، روزنامه‌ها و رسانه‌های زنجیره‌ای و دیگر رسانه‌های غیررسمی دیداری و شنیداری این جریان نقش بست و در بسیاری از لحظه‌ها ترسناک‌ترین و در عین حال مضحک‌ترین صحنه‌ها را رقم زد که باعث ریزش بسیاری از خواص و بزرگان شد.
بخش دوم این سریال سیاسی پس از انتخابات سال 1388 و خصوصاً در ماه‌های اخیر، با شدت و حجم بیشتری تهیه و تولید شد. این بخش از سریال فوق به شرح زیر در 12 پرده مورد نقد و بررسی قرار گرفته است...


پرده اول:
اتهام جریان سبز به احمدی‌نژاد مبنی بر خیالبافی و خرافه‌گرایی
13 خرداد 1388: مدیریت خیالبافی و خرافه‌گرایی از این نوع مدیریت است...
میرحسین موسوی در مناظره با دکتر احمدی‌نژاد مدعی شد: یک مدیریتی هست که بر اساس ماجراجویی و بی‌ثباتی، رفتارهای نمایشی و قهرمان‌نمایی و شعاری، خیالبافی و خرافه‌گرایی، پنهان‌کاری، خودمحوری، قانونگریزی، سطحی‌نگری و روزمرگی و افراط و تفریط که من بقیه بحث‌ها را در این چارچوب پیش خواهم برد...
یک موردی هم هست که ما بیاییم بر اساس متانت رفتارهای منطقی و کارشناسی شده، خرافه‌ستیزی و شفافیت، صراحت، قانونگرایی و اتکا به خرد جمعی، دوراندیشی و آینده نگری، اعتدال و میانه‌روی کار کنیم...
به هر حال مدیریت هیجانی و بی ثبات، نمایشی و شعاری، خیالبافی و خرافه‌گرایی از این نوع مدیریت است.
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=890784
20 خرداد 1388: متوسل به خدا و پیغمبر می‌‌شوم، می‌‌گویند خرافه‌ای است، حال به یك پارچه متوسل شده‌اند
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، دکترمحمود احمدی‌نژاد در بخشی از سخنان خود در اجتماع میلیونی مردم تهران كه از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا كرده بودند با اشاره به توزیع سی‌دی‌های تخریبی علیه وی گفت: میلیون‌ها سی‌دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر كرده‌اند كه محل چاپ و تكثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی‌دی می‌‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و در حالی كه ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌‌بریم، می‌‌گویند كه ما خرافی هستیم اما خود آنها به یك تكه پارچه متوسل می‌‌شوند.
http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8803200639
29 خرداد 1388: مقام معظم رهبری: رئیس جمهور را خرافاتی، رمال و از این نسبت‌های خجالت‌آور دادند!
امام خامنه‌ای در خطبه دوم نماز جمعه در مورد تخریب رئیس جمهور فرمودند: از یك طرف صریح‌ترین اهانت‌ها به رئیس جمهور قانونی كشور شد. حتی از دو سه ماه قبل از مناظرات هم این سخنرانی‌ها را برای من می‌آوردند و من می‌‌دیدم یا گاهی می‌شنیدم؛ تهمت‌هایی زدند، حرف‌هایی گفتند؛ به كی؟ به كسی كه رئیس جمهور قانونی كشور است، متكی به آرای مردم است. نسبت‌های خلاف دادند، رئیس جمهور مملكت را كه مورد اعتماد مردم است، به دروغگویی متهم كردند! اینها خوب است؟ كارنامه‌های جعلی برای دولت درست كردند، اینجا آنجا پخش كردند كه ما كه در جریان امور هستیم، می‌بینیم می‌‌دانیم كه اینها خلاف واقع است؛ فحاشی كردند؛ رئیس جمهور را خرافاتی، رمال، از این نسبت‌های خجالت‌آور دادند؛ اخلاق و قانون و انصاف را زیر پا گذاشتند.
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=7190
پرده دوم:
تکرار ماجرا؛ جهان‌نیوز کلید می‌‌زند
4 مرداد ۱۳۸۸(پنج هفته پس از موضعگیری مقام معظم رهبری در انتقاد از تخریب‌کنندگان دولت):
جزئیاتی از ارتباط یک مقام ارشد با مرتاض هندی
در حالی که از گوشه وکنار خبرهایی درباره باب شدن پیش‌بینی و غیبگویی سیاسی در میان برخی مدیران حکایت دارد، خبرنگار جهان به گوشه‌هایی از ارتباط یک مقام ارشد کشور با مرتاض هندی که ادعا می‌‌شود عمری 400 ساله دارد، پی‌برد.
به گزارش جهان، این مقام ارشد کشور در چند سال اخیر سفرهای متعددی به هند داشته که فاصله زمانی برخی از این سفرها کمتر از 50 روز بوده است.
وی در این سفر به دیدار مرتاضی می‌‌رود که ادعا می‌‌شود بیش از 400 سال سن دارد و از جایگاه بسیار بالایی در میان طرفداران خود برخوردار است و نکته جالب این است که این مرتاض از میان مراجعه‌کنندگان خارجی خود، تنها به این مقام ارشد ایرانی اجازه دیدارهای منظم با خود را داده است.
در این دیدارها فرد مذکور در جریان پیش‌بینی و آینده‌نگری‌های مرتاض درخصوص تحولات جهان و بعضاً ایران قرار می‌‌گیرد و تاکنون بسیاری ازاین ایده‌ها و پیش‌بینی‌ها به داخل کشور هم منتقل شده و تلاش‌های مختلفی هم صورت گرفته است تا به نوعی از این افکار و نقطه نظرات در برنامه‌ها و سیاستگذاری‌ها استفاده شود که با برخی مخالفت‌ها و مقاومت‌های گسترده مواجه شد.
البته این مقام در داخل کشور هم دیدارهای بسیار منظمی با برخی از چهره‌ها و افراد عجیب و غریب در مناطق کویری و مرزی ایران انجام داده که گرایشات مشابهی با مرتاض هندی دارند و انتقادات بسیاری هم از این جهت به وی وارد شده که تاکنون در جهت رفع شبهات و انتقادات در این خصوص اقدام خاصی را صورت نداده است. (تصویر شماره 1)
http://www.jahannews.com/vdcdns0k.yt0jn6a22y.html