تبلیغات

شرمنده که به دلیل طولانی شدن، دوبخشی شد! به هر حال برای تنفس شما هم خوب است!


بعد از اتمام حجت رهبری با این قضیه و بیان صریح ایشان که احمدی نژاد جلوی ایشان نایستاد، ببینیم برخورد مدعیان چه بوده:


آیت الله علم الهدی 7 اردیبهشت: چنانچه تبعیت از ولی‌فقیه از سوی کارگزاران کشور وجود نداشته باشد، حکومت آنها نامشروع است حتی اگر تمام مردم کشور به او رأی داده باشند  .


آیت الله صدیقی 16 اردیبهشت: ولایت مطلقه فقیه همان ولایت‌الله است و کسی که در برابر او بایستد در برابر خدا ایستاده است... تضعیف ولایت تضعیف کل دولت و تضعیف ملت است، کسی بگوید من تقویتم در این است که در برابر حرف آقا چون و چرا داشته باشم این ضعف و ناتوان کردن دولتی است که پشتوانه‌ مردمی دارند.


روانبخش در نمایشگاه مطبوعات: هر کسی بگوید احمدی نژاد جلوی آقا نایستاد، روی هوا حرف زده!


رجا نیوز در پرسش از سقای بی ریا:... در میانه راه و به ویژه در جریان برکناری وزیر اطلاعات و مقاومت جریان انحرافی در برابر حکم آقا، این حرکت(3 تیر) به آفاتی دچار شد  .  ..


 سقای بی ریا برای سخنان آقا ارزشی قائل نیست


پاسخ بی ریا: وقتی جریان انحراف آمد کسانی که به احمدی نژاد رأی داده بودند احساس کردند که خواسته مقام معظم رهبری در بعضی جاها عمل نمی شود و نوعی رویارویی با رهبر انقلاب صورت گرفته است  .


علی مطهری: احمدی نژاد صراحتا جلوی حکم حکومتی آقا ایستاد! این شبیه کاری بود که موسوی کرد!!! پس هاشمی و خاتمی از او ولایتمدارتر بودند!!!


امیر حسین ثابتی، از تحلیلگران باد شده: معتقدم (احمدی نژاد) تغییر کرده است و این تغییر آنقدر جدی است که امروز علنا در برابر آقا ایستاده است  .  (این جمله را سرچ کنید و ببنید کجاها منعکس شده)


محمد دهقان عضئو هیئت رئیسه مجلس و 7+8 در جلسه بسیج دانشجویی: احمدی نژاد 11 روزه در برابر آقا تحصن کرد!!!


مصباحی مقدم 10 اردیبهشت:    متاسفانه شاهد آنیم که  قانون اساسی دارد تعطیل می?شود و یک مساله سرنوشت ساز نظام که حکم ولایت فقیه است، مورد بی اعتنایی قرار گرفته شده است .


**فاطمه آلیا پس از دیدار با احمدی نژاد گفت: رییس جمهور به اندازه یک میلی متر از موضع تبعیت از ولایت فقیه خارج نشده است و توضیحاتی دارد که به زودی آنها را ارایه می دهد. رییس جمهور کار خود را ادامه می دهد و شایعاتی مانند استعفا، شرط‌گذاری و صحبت هایی که ضد دولت انجام می شود، در زمانی که وی و طرفدارانش سکوت کرده اند، همه در جهت اهداف ضد انقلاب است. لینک


امام خامنه ای در 10 اردیبهشت: هرگونه اقدامی که موجب خوشحالی و جنجال دشمنان و ناراحتی دوستان شود، مذموم است و باید از آن پرهیز شود.


و احمدی نژاد روز 11 اردیبهشت سر کار خود در پاستور حاضر میشود و می گوید: یکی از محورهای اصلی تبلیغات دشمنان و بدخواهان طی چند روز اخیر که به بهانه غیبت بنده صورت گرفت، موضوع تبعیت از ولایت فقیه بود.... عده‌ای در خارج با مکاری و تزویر و عده‌ای جاهل و بعضاً مغرض هم در داخل جشن و پایکوبی به راه انداختند که البته قصد پاسخگویی به آنها را ندارم.


***احمدی نژاد در جمع استانداران: آن آقایی که از اول مقابل ما بود، 10 بار از طریق پسرش پیغام داد که ما با تو کاری نداریم. چرا نمی گذاری آن بالایی را بزنیم؟! گفتم ما یک تار موی آن بالایی را با هزاران مثل شما عوض نمیکنیم... خدمت آقا هم عرض کردم؛« ما هیچ ادعایی نداریم و اگر شما اجازه بفرمایید این مدت زمان باقی مانده را انجام وظیفه کنیم، وگرنه میرویم می نشینیم خانه و خودم با مردم صحبت میکنیم و اجازه نمی دهم یک نفر اقدامی بکند». خیلی راحت است، یک کیف وسایل من است. آن را برمیدارم و میروم و در دنیا اتفاقی نمی افتد.


بوسه دکتر احمدی نژاد بر دستان امام خامنه ای


پایان نامه: آخر الزمان شده است. دوست سابقم به آقا دروغ می بندد، تاریخ را جعل می کند و... برای چه؟! برای زدن دکتر! بعد به من می گوید برو خجالت بکش! نمی دانم شاید از شرایط آخر الزمان است که دروغگویان و تحریف کنندگان و... به بقیه می گویند خجالت بکشید!


نکته در مورد تیتر: منظور از "دروغ خانه نشینی دکتر"، دروغی است که به خانه نشینی دکتر اضافه شده که او در برابر امام خامنه ای ایستاد.


لطفا ایرادی داشت بفرمایید تا اصلاح کنم. از همه معذرت می خواهم که میگویم: اگر به نظر شما قضیه را روشن می کند، تکثیر بفرمایید.  خدانگهدار

نقل از وبلاگ ندائی از درون